Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не всі кнопки працюють в дистанційному пульті Loewe Control 150/200, ремонт пультів від телевізора.

Закінчення ремонту: 27.08.2019
Замовлення №: 90554
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний пульт дистанційного керування Лове Control 150/200 китайського монтажу, призначений для управління широкого асортименту телевізорів цього ж виробника. Цей пристрій з радіусом дії 8 метрів. У ньому використовуються батарейки ААА.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник приніс в наш сервісний центр пульт від телевізора Loewe, який не функціонує, у нього не всі кнопки працюють. Оскільки даний пульт ДК є оригінальним, замовник вирішив не купувати підробку, а відремонтувати несправний. Оскільки ми виконуємо ремонт пультів від телевізора, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей пульт від різних моделей телевізорів компанії Loewe в нормальному стані, його корпус, хоча трохи забруднений, однак без будь-яких механічних пошкоджень. Після того, як його розібрали та провели діагностику з'ясували, що проблема в платі. Один з контактів на платі (-) через некваліфіковану самостійну спробу ремонту, інформацію яку замовник приховав, був сильно залитий оловом, що призвело до виникнення даної несправності (добре видно на світлині №3). Виходячи з цього ремонт пультів від телевізора повинен бути спрямований на відновлення працездатності плати.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку виконаний ремонт плати, відновлені ланцюги живлення, замінений новий контакт (видно на світлині №4). Для виконання ремонту пультів від телевізора довелося повністю прибрати напаяне олово. Тепер пульт дистанційного керування повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню ланцюгів живлення та промивка контактних площадок в пульті дистанційного керування телевізором Loewe коштував 250 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, по якій не працював даний пульт від телевізора, є те, що з ладу вийшли ланцюги живлення на платі, роботу якої вдалося відновити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі поводитися з цим оригінальним пультом максимально дбайливо та акуратно, уникати падінь та залиття, на кнопки з зусиллям не натискати. Якщо він знову вийде з ладу, самостійний ремонт не виконувати, нічого більше не паяти, і тим більше не приховувати інформацію про те, що були зроблені спроби розв"язати проблему самому, а довірити ремонт досвідченим фахівцям.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.