Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається та не світиться дисплей в AV-ресивері Yamaha RX-V557, ремонт ресиверів Ямаха у Києві.

Закінчення ремонту: 17.03.2020
Замовлення №: 00131
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер формату 7.1 - Ямаха RX-V557 (зібраний у Малайзії) відрізняється високоякісним звучанням та широким набором функцій. Модель із частотним діапазоном 10 Гц - 100 кГц, шістьма каналами посилення та режимом просторового звучання. Коефіцієнт нелінійних спотворень становить 0.06%. Даний ресивер номінальною потужністю 6 х 135 Вт (4 Ом), фронтальною 2 х 90 Вт (8 Ом), тиловою 3 х 90 Вт (8 Ом) та номінальною потужністю центр 90 Вт (8 Ом). Пристрій наділений 2 компонентними входами, компонентним виходом, 3 S-Video входами, S-Video виходом, 3 оптичними цифровими входами, цифровим оптичним виходом, цифровим коаксіальним входом і виходом на сабвуфер.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей AV-ресивер надійшов до нашої майстерні із заявленою несправністю - не вмикається, дисплей не світиться (немає індикації). Замовнику потрібен ремонт ресиверів Ямаха, тому він звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що пристрій за весь час експлуатації вперше вийшов з ладу, тому його ще не ремонтували. Також він повідомив, що пристрій часто використовувався при високій потужності (практично на максимальній).

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що зовнішній стан AV ресивера добрий, акуратний корпус, на якому відсутні будь-які механічні дефекти. Пристрій розібрали, провели діагностику та з'ясували, що причиною виникнення несправності став модуль живлення чергового режиму, що вийшов з ладу. Погоріло багато різних радіо деталей, тому ремонт ресиверів Ямаха в Києві актуальний.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту цього ресивера популярної компанії Ямаха, а саме модуля живлення чергового режиму було перепаяно багато компонентів. Серед них: електролітичні конденсатори з різним маркуванням, резистори, діоди (добре видно на світлині№3 та 4). Такі дії дозволили повністю усунути несправність. На останній світлині видно, що після ремонту ресиверів Ямаха у Києві він увімкнувся, а на екрані відображається вся інформація. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення чергового режиму з перепаюванням багатьох деталей замовник із міста Києва заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

У такому випадку причиною того, що ресивер Ямаха не вмикався і не світився екран, став вихід з ладу модуля живлення чергового режиму. Крім того, як повідомив сам замовник, пристрій практично завжди інтенсивно експлуатувався на максимальній потужності, що також негативно вплинуло на його працездатність.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту рекомендуємо замовнику з міста Києва переглянути питання прослуховування ресивера на високій гучності. Оскільки це може негативно позначитися на його роботі й він знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.