AV-ресивер формату 7.1 - Ямаха RX-V557 (зібраний у Малайзії) відрізняється високоякісним звучанням та широким набором функцій. Модель із частотним діапазоном 10 Гц - 100 кГц, шістьма каналами посилення та режимом просторового звучання. Коефіцієнт нелінійних спотворень становить 0.06%. Даний ресивер номінальною потужністю 6 х 135 Вт (4 Ом), фронтальною 2 х 90 Вт (8 Ом), тиловою 3 х 90 Вт (8 Ом) та номінальною потужністю центр 90 Вт (8 Ом). Пристрій наділений 2 компонентними входами, компонентним виходом, 3 S-Video входами, S-Video виходом, 3 оптичними цифровими входами, цифровим оптичним виходом, цифровим коаксіальним входом і виходом на сабвуфер.
Цей AV-ресивер надійшов до нашої майстерні із заявленою несправністю - не вмикається, дисплей не світиться (немає індикації). Замовнику потрібен ремонт ресиверів Ямаха, тому він звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що пристрій за весь час експлуатації вперше вийшов з ладу, тому його ще не ремонтували. Також він повідомив, що пристрій часто використовувався при високій потужності (практично на максимальній).
На перших двох світлинах добре видно, що зовнішній стан AV ресивера добрий, акуратний корпус, на якому відсутні будь-які механічні дефекти. Пристрій розібрали, провели діагностику та з'ясували, що причиною виникнення несправності став модуль живлення чергового режиму, що вийшов з ладу. Погоріло багато різних радіо деталей, тому ремонт ресиверів Ямаха в Києві актуальний.
Для ремонту цього ресивера популярної компанії Ямаха, а саме модуля живлення чергового режиму було перепаяно багато компонентів. Серед них: електролітичні конденсатори з різним маркуванням, резистори, діоди (добре видно на світлині№3 та 4). Такі дії дозволили повністю усунути несправність. На останній світлині видно, що після ремонту ресиверів Ямаха у Києві він увімкнувся, а на екрані відображається вся інформація. Це був ремонт із видачею гарантії.
За ремонт модуля живлення чергового режиму з перепаюванням багатьох деталей замовник із міста Києва заплатив 1600 грн.
У такому випадку причиною того, що ресивер Ямаха не вмикався і не світився екран, став вихід з ладу модуля живлення чергового режиму. Крім того, як повідомив сам замовник, пристрій практично завжди інтенсивно експлуатувався на максимальній потужності, що також негативно вплинуло на його працездатність.
Після вдалого ремонту рекомендуємо замовнику з міста Києва переглянути питання прослуховування ресивера на високій гучності. Оскільки це може негативно позначитися на його роботі й він знову вийде з ладу.
Коментувати