Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається та навіть не світиться черговий режим в телевізорі LG 55UF7707, послуги з ремонту телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 08.07.2020
Замовлення №: 00433
✓ Пристрій, виробник, модель

55" (140 см) телевізор ЛДЖІ 55UF7707 (LG) з LED підсвіткою та високою 4К роздільною здатністю матриці 3840x2160 пікселів, зібраний в 2015 році. Він наділений Smart TV (доступ в інтернет), в ньому використовується операційна система webOS. Телевізор з підтримкою сигналу 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p та підтримкою телевізійних стандартів PAL, SECAM, NTSC. RJ-45), Wi-Fi, WiDi, Miracast, є також оптичний вихід та роз'єм для навушників.Такий великий набір портів відкриває для користувача необмежені можливості, перетворюючи телевізор на повноцінний центр для розваг. Цьому також сприяє якісна аудіосистема, загальною потужністю 20 Вт. Керувати телевізором можна, як жестами, так і за допомогою універсального (мультибрендового) пульта дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Наш сервісний центр протягом багатьох років надає якісні післягарантійні послуги з ремонту телевізорів LG, незалежно від моделі, року випуску або складності несправностей, до яких вони схильні. У цьому випадку до нас звернувся замовник із проблемою - телевізор не вмикається та навіть не світиться індикатор чергового режиму. На прийманні він розповів, що пристрій придбано приблизно 5 років тому та за весь цей час експлуатації жодних проблем у його роботі не виникало. Причиною звернення за послугою ремонту телевізорів LG став перегляд чергової серії телесеріалу під час сильної грози. Телевізор раптово вимкнувся, коли у всій квартирі «мигнуло» світло, після чого увімкнути його більше не вдалося. Замовник припускає, що винний у всьому різкий перепад напруги мережі. Він відразу вимкнув телевізор із розетки та нічого самостійно не роблячи вирішив, що нехай послуги з ремонту телевізорів LG будуть надані фахівцями. Він підозрює, що також могли виникнути проблеми із зображенням, тому попросив перевірити якість картинки. Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у ремонті, тому пристрій взято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні телевізор виглядає дуже добре, у нього акуратний корпус та рамка, матриця без будь-яких дефектів та пошкоджень. Насамперед пристрій повністю розібрали (видно на світлинах №2 та 3), що необхідно для виконання діагностики та надання наступної послуги з ремонту телевізорів LG. Це дозволило дізнатися, що у цій моделі використовується блок живлення PCB:EAX65691001(3.2). Як з'ясувалося в ході проведеної поглибленої діагностики, саме він вийшов із ладу. Через різкий перепад напруги на ньому згоріло багато різних радіодеталей. При цьому заміна блоку живлення цілком не буде потрібна, оскільки можливий його ремонт на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю послуга з ремонту телевізорів LG полягала в наступному: повністю відновлено працездатність блоку живлення, що вийшов із ладу. Для цього було перепаяно багато несправних компонентів, включаючи діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями (див. світлину №4). Також перепаяли одну мікросхему, для чого довелося використати спеціальне ремонтне обладнання. Це дозволило позитивно вирішити проблему, оскільки телевізор увімкнувся. Після якісно наданої послуги з ремонту телевізорів LG, на яку видано гарантію, як і просив замовник, перевірено якість зображення за допомогою самодіагностики телевізора. На першій та останній світлині видно, що картинка з гарною якістю.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку послуга з ремонту телевізора LG, що полягала у відновленні блоку живлення з перепаюванням багатьох несправних деталей, коштувала клієнту 2200 грн.

✓ Причини несправності

Цей телевізор від популярної компанії LG перестав вмикатися та навіть не світився індикатор чергового режиму через те, що з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріло багато деталей, включаючи мікросхему. Причиною став різкий перепад напруги мережі, спровокований грозою, про що розповів сам замовник. Такий елемент, як блок живлення, використовується в кожному сучасному телевізорі, без нього він просто не зможе працювати. Головна функція, покладена на блок живлення - це перетворення електричного струму, що надходить від електромережі, на потрібне значення. Як показує багаторічний досвід роботи, стрибки та перепади напруги мережі дуже часто стають причиною виходу з ладу саме блоку живлення, тому цей випадок не виняток. Лише один стрибок напруги за частки секунди може повністю вивести з ладу дорогий телевізор, включаючи LG.

✓ Рекомендації сервісного центру

Така ситуація коли телевізор експлуатується під час грози без спеціального стабілізатора напруги є досить поширеною. Щоб надалі знову не знадобилася послуга з ремонту телевізора LG, замовнику рекомендовано якнайшвидше придбати стабілізатор напруги. А поки це не буде зроблено, не вмикати телевізор під час грози, а ще краще вимикати вилку з розетки! Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку, блок живлення, що вийшов з ладу, вдалося відновити на компонентному рівні, перепаявши на ньому згорілі радіодеталі. При цьому не факт, що це можливо буде зробити ще раз, якщо блок живлення знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.