РК телевізор Філіпс 42PFH5609 (Philips) зібраний у Польщі у 2014 році та наділений 42-дюймовою (106 см) матрицею з Full HD роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів, форматом екрана 16:9, динамічною контрастністю 500. Модель з LED підсвічуванням та кутами огляду 178 градусів. Безперечною перевагою цього телевізора є наявність функції Smart TV та бездротового модуля Wi-Fi. Телевізор з підтримкою форматів MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG, наділений відмінним набором портів та роз'ємів, а саме, у нього є входи AV, 2 аудіо, компонентний, SCART, RGB, 3 HDMI, 2 USB, Ethernet (RJ-45 ), Wi-Fi 802.11n, WiDi, Miracast. Акустична система із двох динаміків загальною потужністю 20 Ватт готова забезпечити чисте об'ємне звучання під час перегляду.
До нас надійшов телевізор із проблемою – не вмикається, а через час кілька разів починає блимати індикатор живлення. Замовнику потрібно, щоб ми здійснили ремонт несправного телевізора Philips. Від нього дізналися, що телевізору приблизно 6 років та весь цей час він працював добре, ніяких проблем не виникало, тому його ще не розкривали. Що могло стати причиною виникнення несправності, у нього припущень немає. Разом із телевізором він приніс підставку. У сервісному центрі телевізор також не увімкнувся, висвічувалася Error3.
Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт несправного телевізора Philips, необхідно точно встановити причину, через яку вона виникла. Для цього телевізор повністю розібрали, щоби провести діагностику. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується блок живлення 715G6353-P01-000-002H, плата Main 715G6165-M02-000-005K (WK:1343). Виконана поглиблена діагностика показала, що з ладу вийшла плата T-con, несправні ланцюги живлення. Оскільки ці модулі можливо відновити на компонентному рівні, їх заміна не буде потрібна.
На модулях, що вийшли з ладу, було перепаяно багато несправних радіодеталей. Це – резистори, діоди, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями, мікросхема. Такі дії дозволили позитивно розв'язати проблему, оскільки після ремонту несправного телевізора Philips він вмикається, про що свідчить перша світлина.
Ремонт з відновлення несправної плати T-con та ланцюгів живлення з заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему, коштував замовнику 2200 грн.
У цьому телевізорі виявилась досить складна несправність. Він не вмикався, при цьому через час блимав індикатор живлення кілька разів (помилка 3) через те, що з ладу вийшла плата T-con, також несправними виявилися ланцюги живлення. Завдяки великому досвіду співробітників сервісного центру, а також наявності спеціального ремонтного обладнання і той, і інший модуль вдалося відновити на компонентному рівні, що позитивно вплинуло на кінцеву ціну ремонту.
Попри те, що цьому телевізору близько 6 років (рік його випуску 2014) та він після досить складного ремонту, замовник завірений у тому, що при подальшій правильній експлуатації він пропрацює ще досить тривалий час. Це підтверджує видана гарантія.
Коментувати