Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, при цьому залишається світитися чергування у телевізорі Hyundai H-LED24V20, термінова діагностика телевізора Hyundai.

Закінчення ремонту: 07.07.2020
Замовлення №: 00465
✓ Пристрій, виробник, модель

24-дюймовий РК телевізор Хюндай H-LED24V20 (Hyundai) китайського складання, наділений Edge LED підсвіткою, максимальною роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, форматом екрана 16:9 та частотою 50 Гц. У телевізорі використовується один незалежний TV-тюнер, який підтримує такі формати, як MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG, Xvid. Два вбудовані динаміки по 2 Вт кожен забезпечують чисте, гучне звучання. Телевізор має один роз'єм HDMI, в наявності також порт USB, компонентний вхід, композитний вхід, VGA та інші. До інших особливостей моделі можна віднести можливість кріплення на стіну та наявність таймера сну.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей компактний телевізор надійшов зі скаргою на те, що він не вмикається, при цьому світиться черговий режим. Замовник попросив, щоб була виконана термінова діагностика телевізора Hyundai, визначена причина несправності, а також вартість ремонту, після чого він вирішить, виконувати його чи ні. Також від нього дізналися, що телевізор використовується у спальній кімнаті. Разом із телевізором він приніс виносний блок живлення, який використовується разом із телевізором. У сервісному центрі телевізор увімкнувся та одразу ж вимкнувся у черговий режим. У нас завжди будь-якої складності ремонту передує діагностика, тому цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан цього телевізора від компанії Hyundai непоганий, однак на рамці з лівого боку залишилася досить довга пляма, найшвидше від наклейки (добре видно на першій світлині). Виконана термінова діагностика телевізора Hyundai показала, що сам телевізор справний. Проблема в виносному блоці живлення, що вийшов з ладу, відновити який можливо на компонентному рівні. Результати діагностики та приблизну ціну ремонту повідомили замовнику, який дав згоду на його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності виносного блоку живлення, що вийшов з ладу, для чого довелося перепаяти різні несправні радіодеталі, включаючи кілька електролітичних конденсаторів (добре видно на світлинах №3, 4 та 5). В результаті телевізор увімкнувся, що підтверджується першою світлиною, зображення на екрані відмінної якості. Цей результативний ремонт став можливим завдяки правильно виконаній терміновій діагностиці телевізора Hyundai.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення виносного блоку живлення з заміною на ньому несправних деталей замовник заплатив 500 грн. Діагностика з урахуванням терміновості була включена до загальної суми послуги.

✓ Причини несправності

Як виявилося, цей телевізор Hyundai не вмикався, однак світився черговий режим через те, що несправним виявився зовнішній блок живлення. Як показує багаторічний досвід роботи, вбудовані блоки живлення не рідко призводять до перевантажень та збоїв у роботі сучасних РК телевізорів, і Hyundai не виняток, особливо якщо в електромережі нестабільна напруга. Зовнішній або виносний блок живлення здатний вирішити цю проблему, гарантуючи для телевізора більш стабільне та захищене живлення. Цей випадок чудове тому підтвердження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що телевізор повністю в робочому стані, ремонт виконувався лише у зовнішньому блоці живлення, вихід з ладу якого спровокував виникнення вищеописаної несправності (телевізор не вмикався). Якщо при подальшій експлуатації виникне подібна проблема, не факт, що ще один ремонт блоку живлення буде доцільним, цілком можливо, що його доведеться міняти. Однак стверджувати про це без виконаної діагностики не можна.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.