Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається після залиття рідиною індукційна мультиварка Redmond RMC-IH300, зробити ремонт мультиварки.

Закінчення ремонту: 14.05.2020
Замовлення №: 00289
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка Редмонд RMC-IH300 з потужністю 1250 Вт та каструлею 4 літри. У ній реалізовано принцип індукційного нагрівання чаші, головною перевагою якого є високий коефіцієнт корисної дії за високої економічності енергоспоживання. Мультиварка здатна з разючою точністю дотримуватись температурного режиму, оскільки в ній відсутня фаза розігріву/охолодження нагрівального елемента. У мультиварки 52 програми (24 автоматичних та 28 ручного налаштування), також є функція «Свій рецепт». До додаткових можливостей можна віднести: приготування фондю, приготування сиру, пастеризація рідких продуктів, вистоювання тіста, стерилізація посуду, підігрів дитячого харчування, а також підготовка продуктів до консервації.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниця звернулася до нашого сервісного центру та попросила зробити ремонт мультиварки, оскільки в її роботі виникли проблеми, а саме, вона не вмикається. Від неї дізналися, що проблема виникла не сама по собі, а виявилася після того, як у черговий раз при приготуванні першої страви з каструлі почала «вибігати» рідина. Вона розповіла, що таке траплялося вже кілька разів, однак цього разу мультиварка вимкнулася та більше її не можна увімкнути. До цього вона ще не розкривалася та її ремонт не виконувався. Їй важливо, щоб ремонт був зроблений якнайшвидше, оскільки мультиварка використовується практично щодня для приготування різних страв.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що мультиваркою справді користуються часто, тому що у неї не дуже акуратний корпус. Це також стосується й середини пристрою, про що свідчить світлина №2. Щоб зробити ремонт мультиварки, необхідно правильно визначити, чим викликана несправність. Для цього пристрій повністю розібрали та провели діагностику, яка показала, що проблема у силовому модулі. Видно сліди попадання вологи на плату, з'явилася «зелень» на роз'ємах, прогоріла дірка в платі під симистором, розірвало сам симистор (добре видно на світлинах №4 та 5).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю нам вдалося зробити якісний ремонт мультиварки, для цього довелося відновити монтаж силової плати (прогоріла дірка), виконати заміну діодів 1N 4007 у кількості 2 штук та симистора BTA 08-600. В результаті мультиварка увімкнулася (див. першу світлину).

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення монтажу силової плати, заміну діодів, симисторів та пари резисторів замовниця сплатила 450 грн.    

✓ Причини несправності

Через неправильну експлуатацію з боку користувача усередину мультиварки, а саме на силову плату неодноразово потрапила вода. Це призвело до того, що на роз'ємах з'явилася зелень, безпосередньо на самій платі під симистором прогоріла дірка. Це в свою чергу призвело до того, що розірвало сам симистор. Очевидно, що з такими проблемами мультиварка працювати не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно зробленого ремонту мультиварки замовниці рекомендовано уважно вивчити інструкцію до пристрою, де чітко написано, що необхідно уникати потрапляння будь-якої рідини всередину! Також не варто завантажувати мультиварку більше дозволеного об'єму, що відзначено прямо на чаші. Періодично доглядати за пристроєм!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.