Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається після самостійного некомпетентного ремонту телевізор Orion LCD3249, термінова діагностика телевізорів.

Закінчення ремонту: 22.05.2020
Замовлення №: 00320
✓ Пристрій, виробник, модель

Рідкокристалічний телевізор з керуванням від пульта дистанційного керування - Оріон LCD3249 з 32-дюймовою LCD матрицею, роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 450 кд/м2 та контрастністю 1400:1. Телевізор з кутами огляду 178 градусів, часом відгуку 8 мс та співвідношенням сторін 16:9. Особливістю моделі є можливість використання її як комп'ютерний монітор. У телевізорі є автоматичне/ручне налаштування програм, безпосередній вибір програми, можливість перемикання між двома останніми програмами одним натисканням кнопки пульта дистанційного керування. За якість звуку в телевізорі несуть відповідальність два вбудовані динаміки по 8 Вт кожен. Телевізор має такі порти та роз'єми, як HDMI, USB, VGA, YpbPr, АV вхід, SCART, вихід для підключення навушників, TV (RF) та PC Audio.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор не вмикається, тому потрібна термінова діагностика телевізорів та подальший ремонт. Від замовника дізналися, що коли сталася проблема, він самостійно розібрав телевізор та перепаяв, на його думку, деталі що згоріли. Однак позитивного ефекту це не дало, оскільки телевізор все одно не ввімкнувся. Після спроб самостійного невдалого ремонту користувач вирішив, що треба змінювати плату живлення, яка на його думку вийшла з ладу. Оскільки такий ремонт обійдеться досить дорого, він хоче, щоб насамперед була виконана термінова діагностика телевізорів, за результатами якої визначено та повідомлено ціну ремонту. Тільки після цього він зможе швидко вирішити, що робити далі - купувати новий телевізор або все ж таки зупинитися на ремонті.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд цього телевізора не дуже акуратний, на першій світлині видно, що рамка та екран сильно залапані руками, на них бруд, жир, а на другій, що задня стінка дуже запилена. У сервісному центрі телевізор також не ввімкнувся. Він надійшов у розібраному стані. Як виявилося, у цій моделі використовуються такі модулі, як панель VVX32H100G00, плата керування E173873 із трансформатором LKL-215 1150A. Після попереднього огляду стало зрозумілим, що користувач самостійно намагався відремонтувати модуль живлення, напаяв туди позаштатні деталі. Після проведеної термінової діагностики телевізорів з'ясували, що телевізор не вмикається через те, що з ладу вийшли модуль живлення та модуль інвертора підсвітка, відповідно ремонт буде спрямований на відновлення їхньої працездатності. Результати термінової діагностики телевізора, включаючи вартість ремонту, повідомили замовнику та отримавши дозвіл на його виконання взялися до роботи.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, а саме, живлення та інвертора підсвітки довелося перепаяти багато різних несправних радіодеталей, із заміною нештатних, впаяних клієнтом на потрібні за параметрами. До них входять електролітичні конденсатори 10 пФ * 6 кВ у кількості 6 штук, резистори, транзистор IPW60R199CP. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після правильно виконаної термінової діагностики телевізорів та подальшого ремонту він увімкнувся (видно на останній світлині).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення модулів живлення та інвертора підсвітка з заміною багатьох деталей коштував клієнту 1100 грн. Поглиблена термінова діагностика телевізора до загальної вартості послуги не входить.

✓ Причини несправності

Цей телевізор не вмикався через те, що несправними виявилися модуль живлення та модуль інвертора підсвітка, що підтвердилося під час виконання термінової діагностики телевізорів. Ситуація ускладнена тим, що замовник, не маючи досвіду та знань у виконанні подібних ремонтів, самостійно розібрав телевізор та перепаяв деталі, які на його думку згоріли. При цьому зробив це максимально не коректно, впаявши нештатні деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, який став можливим завдяки правильно проведеній діагностиці, цей телевізор повністю в робочому стані. Замовнику рекомендовано у разі виникнення проблем надалі, більше ніяких самостійних дій не робити, телевізор не розбирати, нічого не паяти! Будь-яка, навіть незначна проблема в сучасному телевізорі повинна усуватися фахівцями з досвідом роботи, у яких є діагностичне та ремонтне оснащення, а також потрібні радіодеталі. З періодичністю за телевізором доглядати, не допускати скупчення пилу, який негативно позначається на роботі окремих модулів та телевізора в цілому!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.