Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, немає звуку в автомагнітолі Sony CDX-G3300UV, ремонт автомобільної магнітоли Соні.

Закінчення ремонту: 29.11.2019
Замовлення №: 90676
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільна CD магнітола Соні CDX-G3300 UV в установче місце 1DIN, з панеллю, що знмається та багатобарвною підсвіткою. Модель із потужністю 55 Вт на кожен із 4 каналів, увійшла до модельного ряду 2018 року, в ній використовується 10 смуговий еквалайзер. Можливість підключення по USB смартфону або іншого мобільного пристрою на базі iOS або Android, віддалене керування з керма автомобіля, наявність цифрових фільтрів, що гарантують краще звучання з динаміків, розподіляючи ВЧ, СЧ та НЧ діапазони – це далеко не всі переваги цієї магнітоли.

✓ Заявлена несправність замовником

В автомагнітолі від відомої та популярної компанії Соні стався збій у роботі, а саме, вона не включається, немає звуку. На прийманні замовник розповів, що після збою генератора в автомобілі пішов великий струм, після чого ресивер вимкнувся. Він негайно звернувся до іншого сервісу, однак там допомогти не змогли. Оскільки це перша несправність, до нас ремонт автомобільної магнітоли Соні вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт автомобільної магнітоли Соні будь-якої складністі, необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність, для цього виконується діагностика. Після розбирання магнітоли з'ясували, що в ній використовується плата PWB.MAIN 1-983-659-11, процесор LC78615, однак в ході діагностичних робіт точно встановлено, що з ладу вийшли плата живлення та модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт автомобільної магнітоли Соні має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку нам вдалося виконати ремонт модулів, що вийшли з ладу на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти такі деталі, як діоди, резистори, конденсатори. Виконано заміну ІМС ПНЧ та мікросхеми підсилювачів Toshiba TCB501HQ (див. світлини №3 та 4). Після такого ремонту автомобільної магнітоли Соні всі заявлені несправності усунуті - вона вмикається, звук з'явився та він гарної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення модулів ПНЧ та живлення з перепаюванням деталей, у т.ч. мікросхеми підсилювачів та ІМС ПНЧ коштував 800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку магнітола не працювала через те, що з ладу вийшов модуль живлення та модуль підсилювача низької частоти. Як розповів сам користувач, несправність виявилася після того, як в автомобілі стався збій генератора та пішов великий струм, після чого магнітола від компанії Соні відключилася та більше не працювала.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту автомобільної магнітоли Соні з позитивним результатом, замовнику рекомендовано самому ресивер не підключати, а звернутися за допомогою до автоелектрика. Судячи з виникнення несправності магнітолу неправильно підключили, можливо вона була підключена в обхід блоку запобіжників або було встановлено запобіжник завищеного номіналу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.