Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, немає підсвітки в мікрохвильовій печі Whirlpool MWD 321 WH, ремонт НВЧ печі Вірпул.

Закінчення ремонту: 27.12.2019
Замовлення №: 90881
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема НВЧ піч без гриля (соло) Вірпул MWD 321 WH з сенсорним типом управління, потужністю мікрохвиль 700 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів. Модель з 5 рівнями потужності, автоматичним приготуванням та автоматичним розморожуванням. До інших особливостей цієї мікрохвильової печі варто віднести підсвітку камери, наявність звукового сигналу, а також систему рівномірного розподілу мікрохвиль 3D.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний ремонт НВЧ печі Вірпул, яка не вмикається та відсутня підсвітка. Він попросив, щоб усі ремонтні роботи були зроблені терміново, щоб встигнути до Нового року приготувати різні страви. Він також повідомив, попри те, що пристрій використовується дуже інтенсивно (в ньому не лише розігрівають, а й готують страви), раніше ремонт ще не виконувався, оскільки в цьому не було необхідності. Несправність сталася після того, як під час роботи у квартирі вимкнули світло, після цього мікрохвильову печі включити більше не вдалося.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан НВЧ печі досить хороший, на першій світлині можна побачити, що за нею доглядали, корпус чистий та без механічних пошкоджень. Після її розбирання, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту НВЧ печі Вірпул з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як магнетрон WITOL 2M218H, а також плата управління E214852, на якій згорів імпульсний блок живлення (світлина №3). Також перегоріла лампочка, тому ремонт НВЧ печі Вірпул неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність плати управління, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи діоди, транзистор, конденсатори, виконано відновлення живлення (див. світлину №4), зроблено чищення. Також замінено лампочку в корпусі 25W з клемами (видно на останній світлині). Після такого ремонту НВЧ печі Вірпул, на який видано гарантію, вона повністю у робочому стані. Як і просив клієнт, встигли виконати ремонт за кілька днів до Нового року.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати управління з заміною деталей, відновлення живлення, чищення + заміна лампи підсвітки - 550 грн.

✓ Причини несправності

Головна причина того, що ця НВЧ піч від популярного виробника Вірпул не включалася - вихід з ладу плати управління, на якій найімовірніше через те, що під час її роботи різко вимкнули світло у квартирі, згорів імпульсний блок живлення. Підсвічування внутрішньої камери не було через те, що згоріла лампочка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту ця мікрохвильова піч Вірпул зможе пропрацювати ще тривалий час, якщо поводитися з нею правильно. А саме, періодично її доглядати, не перевантажувати, після розігріву або приготування страв в обов'язковому порядку провітрювати (на якийсь час залишати дверцята відчиненими).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.