Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, немає ні індикації, ні живлення, не працюють режими в пилососі Zelmer TYP919.OST, сервіс з ремонту миючих пилососів.

Закінчення ремонту: 18.04.2020
Замовлення №: 00219
✓ Пристрій, виробник, модель

Багатофункціональний пилосос Зелмер 919.0 ST відмінно впорається не тільки із сухим прибиранням, але також підійде для миття будь-якої поверхні. Модель з максимальною потужністю 1600 Вт, ємністю для миючого засобу 1.7 літра, а також фільтром НЕРА HEPA H10. До конструктивних особливостей цього миючого пилососа можна віднести: можливість горизонтального паркування, регулятор потужності на корпусі, радіус дії 9 метрів. Модель із цифровим регулюванням потужності, індикатором заповнення мішка, захисним фільтром двигуна.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся у наш сервіс з ремонту миючих пилососів із проблемою - не вмикається, дуже брудний вихідний фільтр. Безпосередньо в майстерні пилосос теж не ввімкнувся, немає індикації ні живлення, ні режимів. Від замовника дізналися, що пристрій придбано нещодавно, мало того, з ним завжди намагаються поводитися акуратно та правильно. Чому сталася несправність він не знає, тому негайно звернувся за допомогою в сервіс з ремонту миючих пилососів.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від миючого пилососа хороше, у нього чистий та акуратний корпус, якихось ознак механічних пошкоджень не виявлено (див. світлину №1). Після того, як його розібрали та провели діагностику з'ясували, що наданий сервіс з ремонту миючих пилососів буде максимально актуальним, оскільки з ладу вийшли ланцюги живлення, несправна мережева котушка.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано реставрацію котушки, зроблено пропаювання плати управління та заміну на ній деяких деталей, включаючи діод, резистори (добре видно на світлині 3). Після якісно наданого сервісу по ремонту миючих пилососів усі заявлені несправності усунуті. На світлинах №4 та 5 видно, що індикація живлення з'явилася, режими працюють. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію котушки, пропаювання плати управління із заміною деталей замовник заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що цей миючий пилосос не вмикався, не було індикації ні живлення, ні режимів, пов'язано з тим, що проблема виникла в ланцюгах живлення, для відновлення яких знадобилася пропайка плати управління. Крім того, з ладу вийшла мережева котушка, яку також відремонтували.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно наданого сервісу з ремонту миючих пилососів майстер, який його виконував рекомендував замовнику використовувати пристрій з періодичною профілактикою. Перевіряти та вчасно чистити вихідний фільтр! За шнур із зусиллям не тягти! Виконуючи ці прості правила, є гарантія того, що пилосос зможе працювати тривалий час без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.