Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, немає індикації, працював лише з пульта телевізор LG 32LH3000, ремонт плати телевізора LG.

Закінчення ремонту: 26.12.2019
Замовлення №: 90855
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор ЛГ 32LH3000 (LG), зібраний у 2010 році, з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, яскравістю 500 кд/м², контрастністю 50000:1 та кутом огляду 178°/178°. Завдяки використанню технологій TwinxD Engine та Intelligent Sensor II картинка на екрані яскрава та чітка. Пара динаміків загальною потужністю 20 Ватт відповідає за якісне об'ємне звучання. Модель з гарним набором портів та роз'ємів, до яких входить 3 HDMI, AV, 3 аудіо, USB, компонентний, SCART x2, RGB, VGA, CI (PCMCIA) слот, RS-232.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор від популярної компанії LG надійшов зі скаргою на те, що він не включається, індикація не світиться, зі слів замовника останнім часом працював тільки з пульта дистанційного керування. Ця несправність вказує на те, що, можливо, буде потрібно ремонт плати телевізора LG, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Також замовник повідомив, що протягом усіх 9 років з моменту покупки телевізор працював добре, його не розбирали та не ремонтували. Він попросив, щоб ремонт було виконано до Нового року, оскільки зустрічати це свято без телевізора неможливо.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор у відмінному стані, у нього акуратний зовнішній вигляд (відмінно видно на першій світлині). Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується плата main board EAX60686904(2) з тюнером EBL6065800 та модуль живлення E247691. Діагностика підтвердила припущення, що необхідний ремонт плати телевізора LG, а саме модуля живлення, на якому погоріло багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту плати телевізора LG довелося перепаяти ті деталі, які на ній вийшли з ладу, а саме кілька конденсаторів, діодів, резистор. Також замінено одну мікросхему (див. світлину №4). В результаті телевізор увімкнувся, однак виявилася інша несправність - не працюють кнопки керування на панелі телевізора. Цю проблему вирішили також зняттям блокування кнопок управління. Як і просив замовник, ремонт виконали за кілька днів до святкування Нового року. На першій світлині добре видно, що телевізор у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати живлення з заміною деталей + зняття блокування кнопок керування клієнт заплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що не вмикався цей телевізор від відомого та популярного виробника LG стала плата живлення, що вийшла з ладу, на якій згоріли різні компоненти. Це могло бути спровоковано, наприклад, різким перепадом напруги мережі. Кнопки на панелі не працювали через включення опції блокування кнопок.

✓ Рекомендації сервісного центру

З урахуванням того, що телевізор експлуатується вже досить давно + виконувався його ремонт, поводитися з ним вкрай дбайливо. Можливо, має сенс розгляду питання про придбання стабілізатора напруги, який захищатиме плати від подібних несправностей. Не включати опцію блокування кнопок, інакше знову неможливо буде увімкнути телевізор з панелі керування.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.