Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається мікрохвильова піч Mystery MMW-2016G, ремонт мікрохвильових печей Mystery.

Закінчення ремонту: 30.03.2020
Замовлення №: 00172
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч з грилем Містері MMW-2016G (Mystery) наділена корпусом чорного кольору та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Модель з механічним типом керування, потужністю мікрохвиль 700 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів та 5 рівнями потужності. Вона наділена такими спеціальними функціями, як відстрочка старту (таймер) та розморожування за вагою. До інших особливостей мікрохвильової печі можна віднести: внутрішню підсвітку, сигнал закінчення приготування, передню панель із загартованого скла. У комплекті до мікрохвильової печі є решітка для гриля.

✓ Заявлена несправність замовником

Мікрохвильова піч, що поступила в нашу сервісну майстерню, не вмикається. Від замовника довідалися, що ця кухонна побутова техніка була придбана спеціально для розігріву вже приготовлених страв, а також для приготування страв, де необхідно використовувати гриль. Він також повідомив, що користуються нею досить часто, однак несправність з'явилася вперше, тому раніше ремонт мікрохвильових печей Mystery ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що мікрохвильова піч у нормальному стані. Вона поступила без куплера, коліс та тарілки. Стінки внутрішньої духовки у деяких місцях трохи зажирені, але не значно, слюдяна пластина почала темніти (див. світлину №2). Після того, як її розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон JENS JM002. У ході виконаної діагностики встановили, що ремонт мікрохвильових печей Mystery неминучий, оскільки з ладу вийшов блок комутації (згоріли контакти реле в блоці комутації), несправна мережева плата.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні мережевого підключення, ремонт блоку комутації, в якому згоріли контакти реле, заміні нового мікроперемикача SZM-V16-FD-63 (добре видно на останній світлині). Такі дії дозволили повністю вирішити проблему, оскільки після ремонту мікрохвильових печей Mystery вона увімкнулась. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення мережевого підключення, заміну нового мікроперемикача замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку мікрохвильова піч від виробника Mystery вийшла з ладу (не вмикалася) з цілком очевидних причин. По-перше, у блоці комутації згоріли контакти реле. По-друге, заміні підлягав мікроперемикач.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту ця мікрохвильова піч від китайського виробника Mystery зможе якісно працювати досить тривалий час, якщо поводитися з нею правильно. А саме – її необхідно з постійною періодичністю доглядати. Після приготування страв або їх розігріву в обов'язковому порядку провітрювати внутрішню духовку, залишаючи на деякий час відчинені дверцята мікрохвильової печі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.