Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, хоча світиться індикатор зарядки у відеоняні Chicco Essential Digital Video, ремонт відеоняні Chicco.

Закінчення ремонту: 25.05.2020
Замовлення №: 00292
✓ Пристрій, виробник, модель

Відеоняня Чикко Essential Digital Video (Chicco) здатна забезпечити надійний контакт з дитиною, як усередині будинку, так і за її межами. Поряд зі слуховим зв'язком забезпечується зоровий зв'язок з дитиною. Це досягається завдяки наявності широкого дисплея 2.4 дюйма та інфрачервоної відеокамери, що обертається, яка може працювати в темряві. Завдяки звуковому сенсору щоразу при будь-яких звуках в автоматичному режимі вмикатиметься батьківський блок. Радіус дії відеоняні становить близько 150 метрів за оптимальних умов на відкритому просторі без перешкод. У комплект постачання відеоняні входить дитячий блок, батьківський блок, 2 адаптери, акумулятори (лише до батьківського блоку).

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний ремонт відеоняні Chicco, у роботі якої виникли проблеми. Зокрема, пристрій не вмикається, хоча залишається світитися індикатор зарядки (див. світлину №1). З його слів, до цього відеоняня погано заряджалася та дуже швидко вимикалася. Вона була придбана спеціально для зорового зв'язку з дитиною, що народилася, бо це дуже зручно, щоб контролювати малюка в будь-який час доби. При цьому за порівняно не тривалу експлуатацію прилад виходить з ладу вже вдруге, тому раніше його вже розкривали. Разом із відеонянею замовник приніс блок живлення. У сервісному центрі пристрій теж не ввімкнувся, не було заряджання АКБ. Що стало причиною виникнення такої несправності та як надалі виконувати ремонт, можна буде дізнатися лише після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан відеоняні добрий, при цьому на екрані багато подряпин. Насамперед її розібрали (видно на світлині №3), що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плата PBL13H01CG2-R-01. Виконана діагностика прояснила ситуацію, оскільки стало зрозуміло, що проблема криється в модулі живлення та основній платі, що вийшли з ладу. Тому ремонт відеоняні Chicco повинен бути спрямований на їх відновлення. Крім того, потрібно пропаяти роз'єми акумуляторної батареї та зарядного пристрою.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності модуля живлення та основної плати, для чого на них довелося перепаяти деякі радіодеталі, включаючи діод, резистор, конденсатор (див. світлину №4). Також виконано пропаювання роз'ємів акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Повноцінно перевірити роботу пристрою в сервісному центрі не вдалося, оскільки замовник не приніс камерний блок. При цьому після виконаного ремонту відеоняні Chicco вона вмикається, акумуляторна батарея заряджається добре.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення, основної плати з заміною деталей, пропаювання роз'ємів АКБ та зарядного пристрою замовник заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

У цій відеоняні від популярної компанії Chicco одночасно вийшли з ладу два основні модулі, а саме, модуль живлення та основна плата, на яких довелося перепаяти різні радіодеталі. Причина, через яку погано заряджалася акумуляторна батарея, полягає в тому, що знадобилося пропаювання роз'ємів. В цьому випадку вдалося усунути обидві проблеми.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтовану відеоняню йому повідомили, що заявлена несправність повністю усунена, пристрій вмикається, зарядка АКБ виконується. Але оскільки він не приніс камерного блоку повноцінно перевірити її роботу не було можливості. Рекомендовано вдома повністю перевірити прилад на працездатність. Якщо щось працюватиме не так, принести до нас весь комплект разом із камерним блоком, тоді будуть усунені й ці проблеми. 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.