Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, чергового режиму теж немає в AV ресивері Sony STR-DN850, ремонт AV ресивера Соні.

Закінчення ремонту: 20.02.2020
Замовлення №: 00061
✓ Пристрій, виробник, модель

7.1-канальний AV-ресивер Соні STR-DN850 для домашнього кінотеатру з підтримкою NFC та формату 4K Ultra HD. Пристрій, що зібраний в Малайзії, з аналого-цифровим перетворювачем (АЦП) 96 кГц/24-біт, вихідною потужністю на канал 150 Вт, коефіцієнтом нелінійних спотворень (КНІ) 0.9% та опором при вихідній потужності 6 Ом. Цей ресивер з можливістю підключення відео та аудіо обладнання через 5 входів та 1 вихід HDMI. Передавати музичні та відеофайли на ресивер можна за допомогою технологій NFC One-touch, Bluetooth та Wi-Fi. У пристрої використовується радіаторна система теплообміну, внаслідок чого доступ повітря максимальний, тому плата підсилювача витримує тиск звуку та не нагрівається.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей AV ресивер надійшов із заявленою несправністю - не включається, чергового режиму також немає. Замовник попросив виконати ремонт AV ресивера Соні, а також повідомив, що раніше за допомогою не звертався, оскільки пристрій вийшов з ладу вперше. Разом із ресивером, який упакований у рідну коробку, клієнт приніс пульт дистанційного керування та адаптер АС/АС 220/110.

✓ Діагностика сервісним центром

За першими двома світлинами можна судити, що загальний стан AV ресивера досить хороший, у нього акуратний корпус, на якому немає механічних пошкоджень. Після його розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується плата 1-889-537-11, трансформатор SKP6503-95B. Щоб точно знати, що стало причиною виникнення несправності, а також як надалі виконувати ремонт AV ресивера Соні знадобилася діагностика. У ході її виконання стало зрозуміло, що проблема виникла у роботі модуля живлення чергового режиму, на якому згоріло багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту AV ресивера Соні, а саме модуля живлення чергового режиму довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, таких як електролітичні конденсатори різного номіналу, діоди, резистори (див. світлини №3 та 4). Це дозволило повністю розв'язати проблему, тому що ресивер увімкнувся, про що свідчить остання світлина (індикатор світиться зеленим, на екрані інформація відображається). На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення чергового режиму з заміною багатьох несправних радіокомпонентів замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причиною виходу з ладу AV ресивера від популярної компанії Соні (не включався, в чергуванні), стало те, що з ладу вийшов модуль живлення чергового режиму, на якому погоріло багато різних компонентів. Імовірно, це могло бути викликано тим, що користувач вставив у мережу 220 В без використання адаптера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно проведеного ремонту замовнику рекомендовано в жодному разі AV ресивер безпосередньо в мережу 220 В більше не включати, інакше він згорить знову! Оскільки апарат 120-вольтовий, потрібен адаптер живлення 220-110 В 300 Вт. Виконуючи це правило, звернення до сервісного центру більше не знадобиться!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.