Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, блимає індикатор червоним, потім спалахує зеленим та гасне в телевізорі Orion LED2255, діагностика телевізора Orion.

Закінчення ремонту: 05.11.2020
Замовлення №: 00790
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор бюджетного сегмента Оріон LED 2255 (Orion), наділений 22-дюймовою матрицею з FullHD роздільною здатністю 1920×1080 пікселів, форматом 16:9, частотою розгортки 50 Гц та часом реакції 5 мс. Модель з яскравістю екрана 200 кд/м2, контрастністю 1000:1 та кутами огляду 90 градусів по горизонталі та 65 градусів по вертикалі. Телевізор зі здатністю приймати сигнали PAL, SECAM і NTSC, а також комунікацією із зовнішніми пристроями, завдяки портам HDMI, USB, VGA та іншим. У телевізорі використовується вбудована аудіосистема, що складається із двох динаміків по 3 Вт кожен. Додатково модель має таймер сну.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню надійшов вже досить застарілий неробочий телевізор, який не вмикається. Зі слів замовника при вмиканні індикатор блимає червоним, потім спалахує зеленим та відразу ж гасне. Він попросив, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора Orion, визначено несправність та доцільність виконання ремонту. Це пов'язано з тим, що телевізор використовується вже досить тривалий час, тому якщо вартість ремонту виявиться занадто високою він подумає про придбання нової, сучаснішої моделі. Також від нього дізналися, що протягом усього часу експлуатації жодних проблем чи нарікань на роботу телевізора не було. Оскільки він вийшов з ладу вперше, його ще не розбирали. У нас завжди виконується діагностика телевізора Orion або будь-якого іншого виробника, незалежно від року випуску чи несправності. Разом із телевізором замовник приніс зовнішній блок живлення WT1203000. 

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що попри тривалу експлуатацію, цей телевізор виглядає як новий. У нього акуратний корпус, рамка та підставка, на яких немає механічних дефектів у вигляді явно виражених подряпин або потертостей. Екран телевізора також не пошкоджений. Насамперед для проведення діагностики телевізора Orion його повністю розібрали. У ході детальної діагностики з'ясували, що безпосередньо сам телевізор повністю у робочому стані, а ремонтувати необхідно лише зовнішній блок живлення, який вставляється у розетку. Про результати проведених робіт повідомили замовника, який дав згоду на відновлення працездатності блоку живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт блока живлення, що вийшов з ладу, полягав у заміні на ньому несправних радіодеталей - діода, резистора, а також одного електролітичного конденсатора, який виявився здутим. Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора Orion ремонт виявився не складним та не дорогим. Як результат, телевізор увімкнувся, про що свідчить перша світлина. Корпус блоку живлення після результативного ремонту склеїли та замотали ізолентою для скріплення (видно на світлинах №4 та 5).

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт зовнішнього блока живлення, на якому перепаяли несправні деталі, замовник заплатив 600 грн, діагностика телевізора Orion безкоштовна.

✓ Причини несправності

У цьому випадку телевізор виявився повністю справним, що підтвердила виконана поглиблена діагностика телевізора Orion. Причина появи несправності, через яку телевізор не вмикався у зовнішньому блоці живлення, що вийшов з ладу, у якого згоріли деякі радіодеталі. Як показує практика, блок живлення телевізора може виходити з ладу з різних причин. Наприклад, згоріти від стрибка напруги у мережі. Якщо несправний блок живлення, телевізор не вмикається, індикатор не світиться. Оскільки в цьому телевізорі використовується зовнішній блок живлення, його могли кинути на підлогу, що також негативно позначається на його роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов, щоб забрати телевізор та блок живлення після ремонту, йому повідомили, що корпус блоку живлення склеєний та замотаний ізоляційною стрічкою для скріплення, коли клей повністю застигне її можна буде акуратно зняти. Оскільки цей телевізор вже досить застарів, рекомендовано експлуатувати його в більш щадному режимі. Із зовнішнім блоком живлення поводитися максимально акуратно, берегти його від будь-яких механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.