Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається AV ресивер Yamaha RX-V757, сервісні послуги з ремонту AV ресиверів.

Закінчення ремонту: 28.11.2019
Замовлення №: 90787
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер Ямаха RX-V757, який зібраний у Малайзії, з 7 каналами посилення та номінальною потужністю 7 х 150 Вт (4 Ом). Частотний діапазон цієї моделі 10 Гц - 100 кГц, а коефіцієнт нелінійних спотворень становить лише 0.06%. AV ресивер з режимом просторового звучання, у нього в наявності такі роз'єми, як 2 компонентні входи, компонентний вихід, 5 S-Video входів, 2 S-Video виходи, 4 цифрових оптичних входи, цифровий оптичний вихід, 2 цифрових коаксіальний входи, 3 лінійних входу, лінійний вихід, 5 AV входу, 2 AV виходу, вихід на сабвуфер та вихід для навушників.

✓ Заявлена несправність замовником

Запакованим у рідну коробку з м. Южноукраїнськ Миколаївської області до нашого сервісного центру надіслали AV ресивер, який не вмикається. Це не перша його несправність, як з'ясувалося рік тому ми вже надавали послуги з ремонту AV ресиверів, але він знову вийшов з ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні AV ресивер у хорошому стані, у нього досить акуратний корпус, незважаючи на те, що ремонт виконується не вперше (див. світлини №1 та 2). Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі як реле DH2U, трансформатор XW608 AO, плата GCI1V0, керамічний запобіжник T2.5AH250V. У ході виконаної діагностики встановлено, що послуги з ремонту AV ресиверів неминучі, оскільки з ладу вийшли ланцюги чергового режиму блоку живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку для надання послуг з ремонту AV ресиверів знадобилося складне відновлення монтажу плати чергового режиму. Були перепаяні такі компоненти, як резистори та конденсатори різного номіналу в кількості 4 штук, діодний місток, діод SMD, стабілітрони 10 В, 6,8 В 0,5 Вт, мікросхема TC 4013BP, оптопара P421 та ін. (див. світлину №3). Після такого ремонту цей AV ресивер увімкнувся, що добре видно на останній світлині. На виконану послугу видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Надана послуга, яка полягає у ремонті монтажу плати чергового режиму з перепаюванням багатьох деталей, коштувала 1200 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, виникнення такої несправності, коли послуга з ремонту AV ресиверів стала неминучою, став різкий стрибок напруги мережі, коли апарат знаходився в черговому режимі. Як наслідок сильно згорів модуль чергового режиму.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб у черговий раз не знадобився ремонт цього AV ресивера, який виконується не вперше, замовнику рекомендовано експлуатувати його разом із стабілізатором напруги, який захищатиме його від перепадів напруги мережі. Виконуючи це просте правило, пристрій після правильно виконаного ремонту зможе пропрацювати досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.