Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, але світиться черговий режим в телевізорі LG 32LB552V, ремонт телевізора з пайкою BGA.

Закінчення ремонту: 05.09.2020
Замовлення №: 00603
✓ Пристрій, виробник, модель

Доступний 32-дюймовий телевізор ЕЛДЖІ 32LB552U, що увійшов до лінійки 2014 року, може похвалитися високою якістю зображення з роздільною здатністю 1366x768 пікселів та частотою розгортки 100 Гц за технологією MCI. Телевізор має широкі кути огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. Широкий спектр різних роз'ємів, включаючи 2 HDMI, USB, SCART та інші, дає можливість підключати до телевізора різні додаткові пристрої - програвач, ігрові приставки, інші мультимедійні пристрої. Завдяки інтерфейсу USB користувач отримує можливість перегляду контенту з Flash-накопичувачів, причому у найпопулярніших форматах. До інших особливостей моделі можна віднести: інтелектуальну систему енергозбереження, наявність таймера увімкнення/вимкнення, список улюблених програм.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей несправний телевізор надійшов до нашого сервісного центру зі скаргою на те, що він не вмикається, при цьому залишається світитися черговий режим. Від замовника дізналися, що протягом близько 6 років з моменту придбання пристрою жодних проблем у роботі не виникало, тому раніше для звернення до фахівців не було потреби. З його слів телевізор був щільно встановлений у невеликій меблевій ніші та використовувався досить інтенсивно. Як показує багаторічний досвід усунення подібних несправностей, вона може виникати з різних причин. Наприклад, коли з ладу виходить основна плата, на якій знаходиться центральний процесор, який міг вийти з ладу через перегрівання. Якщо ці припущення будуть підтверджені, не виключено, що буде потрібно ремонт телевізора з пайкою BGA, який належить до розряду складних.

✓ Діагностика сервісним центром

Насамперед телевізор повністю розібрали, що необхідно для проведення діагностики та встановлення факту, чи дійсно потрібний ремонт телевізора з пайкою BGA (див. світлину №2). Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця NC320DXN, шлейф EAD62609701, плата Main board L14-TU3701, тюнер EBL61400501, динаміки EA662972203 5W, блок живлення PCB:EAX65391401(2.8). Діагностика показала, що несправність є досить складною, оскільки з ладу вийшла основна плата, центральний процесор BGA монтажу в короткому замиканні. Щоб позитивно вирішити проблему без ремонту телевізора з пайкою BGA не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення центральної плати, що вийшла з ладу, на ній були перепаяні різні несправні радіодеталі, до яких входять діоди, резистори, конденсатори з різними маркуваннями. Оскільки процесор LGE2132, що використовується в телевізорі, був несправний, його замінили на аналогічний процесор LGE2136, випаявши його попередньо з іншої плати. Далі виконувався ремонт телевізора з BGA пайкою, тобто реболлінг, для якого використовували спеціальний трафарет та кульки для реболлінга 0,5 мм у кількості 385 штук (видно на світлинах №3, 4, 5). Реболлінг має на увазі повторне нанесення (відновлення) всіх контактів на BGA чіпі з попереднім демонтажем мікросхеми з плати. Для виконання такого ремонту телевізора з пайкою BGA використовували спеціальну паяльну станцію. В результаті телевізор увімкнувся та працює стабільно, що підтверджується першою світлиною.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт центральної плати з перепаюванням несправних деталей, заміну центрального процесора та виконаний реболлінг клієнт заплатив 1900 грн.

✓ Причини несправності

У цьому телевізорі була досить складна несправність, що вимагала ремонту з пайкою BGA, так як на центральному процесорі було коротке замикання. Поява вищеописаної проблеми може бути викликана постійним перегріванням телевізора, який зі слів замовника використовувався в тісній меблевій ніші, до того ж досить інтенсивно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого складного, при цьому результативного ремонту замовнику рекомендовано не використовувати більше телевізор у ніші для меблів, де не достатня циркуляція повітря, оскільки він знову перегріватиметься. У цій ситуації є два шляхи вирішення проблеми - встановити телевізор на спеціальній тумбі або повісити на стіні, якщо ця модель для цих цілей передбачає спеціальне кріплення. Намагатися телевізор не перевантажувати! Вимикати, якщо його ніхто не дивиться!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.