Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, але спочатку зник звук у магнітолі Alpine IVE-W560BT-R, ремонт автомагнітоли Alpine.

Закінчення ремонту: 08.04.2020
Замовлення №: 00189
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна система Алпайн IVE-W560BT-R (Alpine), виконана у форм-факторі 2DIN. Автомагнітола з широкоекранним сенсорним 6,2" TFT дисплеєм, роздільна здатність якого 800х480 пікселів. Пристрій зі здатністю відтворення музики та відео з CD і DVD дисків, а також USB-накопичувачів та iPod/iPhone. в наявності 3-смуговий еквалайзер з 10 передустановками, фільтрами високих та низьких частот, налаштуванням сабвуфера. Завдяки вбудованому адаптеру Bluetooth використовувати автомагнітолу можна як систему гучного зв'язку.До інших особливостей моделі можна віднести: автоматичне зменшення яскравості, сховище на 256 папок та 2000 пісень.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен ремонт автомагнітоли Alpine. Заявлена несправність – не вмикається, але спочатку зник звук. Від нього дізналися, що коли сталася несправність, він звернувся за допомогою до іншої майстерні. Там сказали, що поміняли плату та злетіла прошивка, назад віддали автомагнітолу вже з новою платою. При цьому проблема так і залишилась не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан автомагнітоли від популярної компанії Alpine добрий (видно на світлині №1), попри те, що експлуатується вона інтенсивно та ремонтується не вперше. Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується материнська плата ADT6907-KB01/FR4. Як з'ясувалося, при виконанні попереднього ремонту плату не змінювали. У ході діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, тому ремонт автомагнітоли Alpine є обов'язковим. Більше того, він буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля живлення довелося перепаяти багато різних компонентів, включаючи діоди, резистори, електролітичні конденсатори. Після усунення цього дефекту автомагнітола включилася, при цьому виявилася інша несправність - немає звуку з усіх джерел та «пригальмовує» управління. Повторна поглиблена діагностика показала, що проблема у модулі тюнера. У цій ситуації було виконано демонтаж та повне пропаювання паяльною станцією модуля тюнера, оскільки він підвантажував шину управління. Процеси ремонту автомагнітоли Alpine можна побачити на світлинах №3 та 4. Завдяки правильно виконаній діагностиці та досвіду майстрів ця магнітола повністю у робочому стані, про що свідчить остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блока живлення з заміною деталей, демонтаж та пропаювання модуля тюнера замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку ремонт цієї автомагнітоли від компанії Alpine був потрібний з двох причин. По-перше, вона не включалася, оскільки з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато радіодеталей, що підлягали заміні. По-друге, довелося демонтувати та повністю пропаювати модуль тюнера, який підвантажував шину керування. І той, і інший модуль вдалося відновити на компонентному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати автомагнітолу після ремонту, йому повідомили, що така несправність, як у цьому випадку, могла бути спровокована попаданням усередину вологи. Виходячи з цього, рекомендовано поводитися з пристроєм акуратніше! При появі в процесі роботи будь-яких збоїв звертатися за допомогою до лише перевірених фахівців, які виконають діагностику, визначать причину виникнення несправності та результативно її усунуть.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.