Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, але горить індикатор у телевізорі Samsung UE32F5300, діагностика телевізора з несправною підсвіткою.

Закінчення ремонту: 18.08.2020
Замовлення №: 00511
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32F5300 – це ультратонкий LCD телевізор із модельного ряду 2013 року. Він має 32-дюймовий екран з широкими кутами огляду 178 градусів та Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. За багатозадачність та оперативність роботи всієї системи у телевізорі несе відповідальність потужний двоядерний процесор зображення HyperReal Engine. Що стосується функціонала телевізора, він представлений функцією Wi-Fi Ready, вбудованим веб-браузером, технологією ConnectShar Movie, а також програмним інтерфейсом Smart Hub 2.0, завдяки якому користувач має простий та надійний доступ до найрізноманітнішого онлайн-контенту. Для підключення різних зовнішніх цифрових пристроїв передбачено три роз'єми HDMI. Два якісні динаміки по 10 Вт кожен з підтримкою технологій SRS TheaterSound HD та DTS Premium Audio забезпечують кришталево чисте, об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив у сервісний центр, не вмикається, при цьому світиться індикатор. Від замовника дізналися, що спочатку зникла підсвітка, при напрямку променя від ліхтарика було видно силуети. Йому необхідно, щоб була виконана діагностика телевізора з несправною підсвіткою. За її результатами він хотів би дізнатися, як так могло статися, що відвозив на ремонт тільки з проблемою підсвітки, а на прийманні телевізор зовсім не увімкнувся. Також він повідомив, що придбав цей телевізор для спальні приблизно 7 років тому та весь цей час жодних проблем у його роботі не виникало. Мало того, використовувався телевізор лише вечорами. На запитання, з якими налаштуваннями переглядався телевізор, замовник відповів, що не знає, оскільки зображення та звук його повністю влаштовували, тому не потрібно було щось змінювати.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб була проведена діагностика телевізора з несправною підсвіткою, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються матриця HF320BGA-B1, блок живлення BN44-00605A із трансформатором LPC2C-3FM SEM-11S, шлейф BN96-24278R, плата T-CON T320HVN03.0 CTRL BD. У цьому телевізорі використовується LED підсвітка зі світлодіодів, які розташовані на спеціальних планках. Саме в цій моделі вона налічує п'ять планок, на кожній з яких по 9 світлодіодів. Тому, щоб точно визначити, чому підсвітка не працює, були протестовані всі без винятку 45 світлодіодів. Встановлено, що з ладу вийшов модуль підсвітки LED світлодіодів, на одній із планок перегорів один світлодіод (див. світлини №3 та 4). Саме з цієї причини виникла проблема із зображенням (при підсвічуванні ліхтариком екрана було видно силуети). Також проблема виникла у роботі модуля живлення, на якому згоріли різні радіодеталі.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля живлення було перепаяно багато несправних деталей, включаючи діоди, резистори, кілька конденсаторів. Також відновлено працездатність модуля підсвітки LED світлодіодів. Замінений один несправний SMD LED світлодіод 3.3volt, виконане регулювання струму світлодіодів по бюлетеню від виробника. На п'ятій світлині добре видно, що після правильно проведеної діагностики телевізора з несправною підсвіткою та ремонту всі світлодіоди світяться. Це також підтверджується і першою світлиною, де можна переконатися, що після ремонту телевізор вмикається, зображення з'явилося. Тут також видно, що вибрано коректний режим відображення, що найбільше підходить для умов перегляду. А саме: підсвітка 20, контраст 100, яскравість 45, чіткість та колір 55. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модулів живлення та підсвітки LED світлодіодів, заміну одного світлодіода та регулювання струму світлодіодів замовник заплатив 1200 грн. Вартість за діагностику телевізора включили у загальну суму послуги.

✓ Причини несправності

Причин, через які цей телевізор вийшов з ладу - дві. Те, що на екрані не було зображення (зникла підсвітка), пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль підсвітки LED світлодіодів, на одній зі стрінг (планці) перегорів один світлодіод. На запитання замовника - як так могло статися, що він відвозив телевізор на ремонт тільки з проблемою підсвітки, а на прийманні телевізор зовсім не ввімкнувся, є відповідь. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль живлення, у якому погоріло багато різних деталей. Перераховані вище несправності могли бути викликані різними факторами, наприклад, переглядом протягом тривалого часу із заводськими налаштуваннями зображення, які були на максимумі, перепадом напруги мережі й так далі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаної діагностики та професійного ремонту цей телевізор, якому вже 7 років, повністю в робочому стані. У такому стані він зможе перебувати ще досить тривалий час, якщо використовувати його правильно. Майстер рекомендував не змінювати налаштування, оскільки вони з найкоректнішим та сприятливим для комфортного перегляду рівнем!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.