Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикає навантаження, висвічує помилку А4 стабілізатор напруги Укртехнологія Norma 9000, ремонт стабілізаторів напруги Norma.

Закінчення ремонту: 05.12.2020
Замовлення №: 00884
✓ Пристрій, виробник, модель

Стабілізатор напруги Укртехнологія Norma 9000 – це прилад економ-класу для побутового використання у нестабільних однофазних мережах змінного струму. Цей пристрій виготовлено в Україні (м. Донецьк), воно відноситься до симісторного типу та наділене ступеневим регулюванням (12 ступенів). Робочий діапазон стабілізації складає 120-275 Вольт. Автоматичне вимкнення стабілізатора відбувається при піднятті напруги вище 285 В. Прилад призначений для безперервної цілодобової роботи, у його конструкції передбачений вбудований вентилятор охолодження, який не дає стабілізатору перегріватися. До переваг моделі можна віднести - реагування на перепади напруги протягом 20 мс, наявність альтернативного захисту, як незалежний розщіплювач, який спрацьовує при обриві нуля, при короткому замиканні, при несправності датчика температури стабілізатора, а також у режимі «Транзит» – при вхідній напрузі понад 260 В.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей несправний стабілізатор надійшов до нашої майстерні з смт. Красятичі Київської області із проблемою – не вмикає навантаження, висвічується помилка А4. Телефоном замовник повідомив, що перед тим, як пристрій «заглючив», чути було запах горілого. Також від нього дізналися, що стабілізатор спеціально придбано для використання у власному будинку, де багато різної техніки. Проблема сталася після того, як під'єднали газонокосарку, щоб покосити траву, що найімовірніше призвело до перевантаження. Коли сталася проблема, він звернувся до майстрів у своєму населеному пункті, вони розкрили стабілізатор, подивилися, але розв'язати проблему не змогли. Оскільки ми знаємо, як виконувати ремонт стабілізаторів напруги Norma з будь-якою складністю несправності, взялися відповідно до його відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі стабілізатор не ввімкнувся, не було індикації значень на дисплеї. На першій світлині видно, що пристрій у хорошому стані, його корпус білого кольору без будь-яких механічних пошкоджень, без подряпин чи потертостей. Після того, як прилад розібрали та виконали поглиблену діагностику точно встановлено, що ремонт стабілізаторів напруги Norma неминучий, оскільки з ладу вийшла плата управління та індикації, на якій погоріло багато різних деталей, тому відчувався запах горілого.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати управління та індикації, що вийшла з ладу, довелося перепаяти багато різних несправних радіодеталей. До них входять мікросхеми, резистори, конденсатори (див. світлину №4). Після такого ремонту стабілізаторів напруги Norma його робота протестована за допомогою лабораторного автотрансформатора (ЛАТРа) від 150 до 250 В. На останній світлині видно, що індикація на дисплеї з'явилася, на екрані висвічується вхідна напруга 212 В. Стабілізатор у справному стані відправлений замовнику. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення плати управління та індикації з заміною на ній багатьох деталей коштував 1700 грн.    

✓ Причини несправності

Виникнення несправності у цьому стабілізаторі напруги Norma від популярної вітчизняної компанії Укртехнологія спричинене тим, що з ладу вийшла плата управління та індикація, на якій згоріли різні деталі. Це могло бути спричинене тим, що пристрій перевантажили, під'єднавши до нього додатково газонокосарку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано деякі рекомендації щодо подальшого використання відремонтованого стабілізатора напруги. Насамперед рекомендовано пристрій не перевантажувати! Якщо знову виникне потреба у підключенні газонокосарки чи іншого додаткового приладу, значить відключити від нього інші споживачі. Сумарне навантаження не повинно перевищувати заявлену виробником норму, а саме, 9 кВт, інакше пристрій знову вийде з ладу. Також максимально ретельно затягувати гвинти на клемах входу та виходу!    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.