Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включаються бездротові навушники JBL JR300BT, немає звуку, ремонт бездротових навушників.

Закінчення ремонту: 14.05.2019
Замовлення №: 90164
✓ Пристрій, виробник, модель

Бездротові накладні навушники ДжіБіЕль JR300BT Teal, з яскравим дизайном, розроблені спеціально для дітей. У навушниках без мікрофона застосована система JBL Safe Sound, за допомогою якої контролюється рівень гучності, щоб не перевищувати 85 дБ. Пристрій підключаються за допомогою бездротової технології Bluetooth (до 15 м), а завдяки зручним клавішам управління, діти без допомоги дорослих можуть самостійно перемикати пісні.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно терміновий ремонт бездротових навушників, які не включаються. Він стверджує, що спочатку почав пропадати звук, потім вони перестали включатися взагалі. Імовірно вони не працюють після падіння, крім того, дочка постійно розтягувала дужку.

✓ Діагностика сервісним центром

Стан навушників хороший, раніше їх ремонт не виконувався. Ми їх розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата 40-JR300B-MAC2G, а проблема полягає в наступному: з ладу вийшли капсули лівого та правого вуха, в дужках обірвані дроти (добре видно на світлині №3). Отже, ремонт бездротових навушників буде спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Відновлена робота капсули лівого та правого вуха, відреставрований провідник дужки (міжвушний). Для виконання такого ремонту бездротових дитячих навушників використовували ізоляційну трубку жовтого кольору (світлина №4).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з позитивним результатом обійшовся замовнику - 320 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по котрій знадобився ремонт цих бездротових навушників закритого типу - неакуратне використання, в першу чергу падіння.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі поводитись з навушниками дбайливіше, не допускати їх падіння. Капсули лівого та правого вуха зайвий раз не крутити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.