Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, зламані штовхачі кнопок управління в LG FFH-2005AX, ремонт муз центру ціна.

Закінчення ремонту: 22.06.2019
Замовлення №: 90366
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр ЛДЖІ FFH-2005AX з функцією КАРАОКЕ, він наділений тюнерами FM і AM. Є CD чейнджер на три CD. Даний муз центр наділений підсилювачем з діапазоном відтворюваних частот 42-25000Гц, відношенням сигнал/шум 80дБ. У ньому можна застосовувати диски karaoke, Video CD, Audio CD.

✓ Заявлена несправність замовником

Для ремонту муз центру ціна на який буде визначена після діагностики, є всі підстави, оскільки він не включається, зламані штовхачі кнопок управління. Замовник попросив відновити кнопки управління, а також зробити, щоб працювало радіо. 

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж зайнятися ремонтом муз центру, його повністю розібрали і дізналися, що в даній моделі використовується процесор GL484-T128, мікросхеми BU1427K, GLT44016-40J4 і інші модулі. Однак в ході діагностики точно визначили, що з ладу вийшов модуль управління. Також зламані кнопки (добре видно на світлині №1).

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлена працездатність плати управління, зроблена пропайка її монтажу. Також повністю відреставровані зламані штовхачі кнопок (див. світлину №3). Виконано перевірку роботи касет і радіо, вони функціонують нормально, тому приводу для їх ремонту немає. Після правильно проведеного ремонту муз центру ціна на який користувача влаштувала, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна такого ремонту і перевірка всіх режимів, де знадобилася пропайка монтажу плати і реставрація кнопок - 400 грн.

✓ Причини несправності

Те, що муз центр перестав включатися безпосередньо пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата управління. Також пристрій не міг нормально функціонувати через зламані штовхачі кнопок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано в подальшому дуже обережно натискати кнопки (по можливості використовувати пульт дистанційного керування), оскільки у штовхачів пересохла пластмаса і вони можуть відламуватися. Ті, які були поламані, зміцнили. Також він повідомлений про те, що диски не працюють, оскільки несправні головка і плата CD.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.