Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, застрягли диски в музичному центрі Aiwa CX NR31EZ, ціна ремонту музичного центру.

Закінчення ремонту: 02.09.2019
Замовлення №: 90569
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний CD центр Аіва CX NR31EZ, зібраний в Китаї, наділений двома касетниками та дисководом. Пристрій наділений AUX входом, до нього можна підключати різні пристрої. Дана модель вже досить застаріла, всі механізми управління розташовані на лицьовій стороні музичного центру.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник приніс в наш сервісний центр вже досить застарілий музичний центр зі скаргою на те, що він не включається, застрягли диски та їх не можливо вийняти. Початковий огляд показав, що заклинений механізм каруселі CD, не працюють (чути клацання) обидва стрічкопротяжні механізми. З такою несправністю ціна ремонту музичного центру буде відповідною.

✓ Діагностика сервісним центром

Незважаючи на те, що музичний центр експлуатується багато років, він в досить хорошому стані. На світлині №1 відмінно видно, що пристрій чисти1 та акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень. Оскільки це перша його несправність, раніше ремонт ще не виконувався. Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються плата 8Z-ZM3-604-01, мотор SHU2L, однак з ладу вийшли модуль живлення, несправним також виявився механізм каруселі. Завдяки правильно виконаній діагностиці вдалося не тільки дізнатися несправність, але також визначити якою буде ціна ремонту музичного центру.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у відновленні модуля живлення, для чого довелося перепаяти деякі резистори та конденсатори. Виконане перебирання обох стрічкопротяжних механізмів та механізму каруселі, замінені пасикі в кількості 3 штук. З ціною ремонту музичного центру замовник повністю згоден, йому видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту музичного центру по відновленню блоку живлення, перебиранні стрічкопротяжного механізму та механізму каруселі - 550 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною того, що техніка не включалася, став вихід з ладу модуля живлення. Крім того, заклинило механізм каруселі CD, не працювали одночасно два стрічкопротяжних механізми. Всі ці неполадки вдалося відремонтувати за цілком прийнятною ціною.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано поводитись з аудіотехнікою максимально акуратно, враховуючи, що вже виконувався ремонт + модель вже сама по собі застаріла. Замовник попереджений про те, що в разі виникнення ще однієї несправності, ціну ремонту музичного центру, найімовірніше доведеться підняти.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.