Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, запах та йде дим у телевізорі Saturn TV LED22FHD300U, ремонт телевізорів Saturn.

Закінчення ремонту: 28.01.2020
Замовлення №: 90470
✓ Пристрій, виробник, модель

22-дюймовий РК LED телевізор Сатурн TV LED22FHD300U (Saturn), що увійшов до лінійки 2014 року (країна виробник Китай), наділений Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, часом відгуку 5 мс, яскравістю 350 кд/м² та динамічною контрастністю 10000:1. Модель має такі роз'єми, як USB, HDMI, VGA, композитний, компонентний, ПК аудіо, вихід для навушників. Кут огляду становить 170°/160°. За якість звучання відповідає акустична система із двох динаміків із загальною потужністю 10 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов з несправністю - не включається, відчувається запах гару та йде дим зсередини. Тому потрібний ремонт телевізорів Saturn. Разом із телевізором замовник приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування. Від нього дізналися, що це перша несправність, тож раніше його не розбирали та ремонт не виконували. За припущенням вона сталася через перепад напруги мережі, оскільки коли він стався телевізор був увімкненим.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан телевізора гарний, у нього корпус, підставка та матриця без будь-яких механічних пошкоджень (див. світлину №1), при цьому на світлині №2 видно, що у вентиляційних ґратах зібралося багато пилу, задня кришка та підставка також запилені. Після розбирання телевізора, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту телевізорів Saturn з'ясували, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли плата MAIN BOARD з мікросхемою TSUMV59XE-Z1 та блок живлення. Мало того, материнська плата прогоріла, на світлині №3 видно, наскільки сильно, тому відновити її на компонентному рівні неможливо та потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою складною несправністю ремонт телевізорів Saturn полягав у заміні нової плати MAIN T.VST29.A3B, перепрошивці флеш-пам'яті (див. світлину №5). Для відновлення працездатності блоку живлення довелося перепаяти багато різних компонентів, таких як електролітичні конденсатори з різним маркуванням в кількості 12 штук, діод 1N 5301, інтегральну мікросхему ІМС DC-DC AIC2857F, лінійний знижуючий стабілізатор напруги КА 1117-1. Після такого ремонту телевізорів Saturn він увімкнувся та працює стабільно.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нової плати MAIN BOARD, перепрошивки флеш-пам'яті, перепаювання багатьох деталей коштував клієнту 1100 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в телевізорі одночасно вийшли два основні модулі - плата MAIN BOARD та блок живлення, може бути пов'язане з різким стрибком напруги мережі, про що повідомив сам замовник. Це також підтверджено тим, що на платі стався прогар, тому вона не підлягала відновленню та знадобилася її заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано експлуатувати телевізор від відомого виробника Saturn у парі зі спеціальним стабілізатором напруги, який можна придбати у будь-якому супермаркеті, де продаються телевізори. Це особливо актуально, якщо в будинку, де він проживає, трапляються часті перепади напруги. Замовник також попереджений, що повторний аналогічний ремонт цього китайського телевізора Saturn може виявитися нерентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.