Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається в робочий режим телевізор BBK LD1534, первинна діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 16.07.2019
Замовлення №: 90301
✓ Пристрій, виробник, модель

15.6-дюймовий (39 см) телевізор ББК LD1534 з вбудованим мультиформатним DVD плеєром з механізмом завантаження Slot-in, зібраний в Китаї. Дана модель з інтегрованою стереофонічною акустичною системою, мультисистемним ТВ-тюнером з підтримкою NICAM та універсальним пристроєм для читання карт пам'яті SD/MMC/MS.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з несправністю - не включається в робочий режим, однак горить індикатор. Замовник розповів про те, що коли трапилася поломка, він прочитав в інтернеті, що з такою несправністю необхідно міняти плату, а це дорого, тому хоче, щоб спочатку була зроблена первинна діагностика телевізора та визначена вартість ремонту, оскільки понад 350 грн. він платити не готовий.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі, не залежно від складності поломки завжди виконується первинна діагностика телевізора і даний випадок не виняток. Телевізор в досить хорошому стані. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як плата 2M30 (03) з тюнером DWE-7051BL-PLL1, мотор FFF-050SD-11190, плата 00K102 (06), однак завдяки первинній діагностиці телемайстер встановив, що з ладу вийшов блок живлення TOPOW LCD037 REV: 1.0, на якому погоріли деякі деталі, що підлягають заміні.

✓ Ремонт сервісним центром
Після первинної діагностики, ми взялися відремонтувати цей телевізор під бюджет 350 грн., на що замовник дав свою згоду. Відновлена працездатність блоку живлення, для чого довелося перепаяти деякі конденсатори і мікросхему, що вийшла з ладу. Телевізор включився і працює стабільно. Завдяки правильно проведеній первинній діагностиці телевізора, ремонт виявився результативним.
✓ Загальна вартість ремонту

Вартість даного ремонту, де довелося перепаяти багато деталей, склала 350 грн., первинна діагностика входить в цю суму.

✓ Причини несправності

Причиною того, що телевізор перестав включатися, став вихід з ладу блоку живлення, а саме перегоріли деякі конденсатори і мікросхема. Очевидно, що в такому стані телевізор працювати не буде.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в подальшому, самостійно нічого не робити, а негайно звернутися в сервісний центр, де буде виконана первинна діагностика, правильно визначена першопричина та тільки після цього зроблений ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.