AV ресивер Маранц SR7001 (Marantz) формату 7.1, з діапазоном частот приймання FM 87.50 МHz - 108.0 МHz та діапазоном частот приймання АM 531 KHz-1602 KHz. Комутація відео сигналів - 4 HDMI входи та 1 вихід. Пристрій з можливістю перетворення через малі розгортки в прогресивну для аналогового сигналу та зручним налаштуванням через екранне меню. У комплекті до AV ресивера передбачений пульт дистанційного керування з підсвіткою.
Цей AV ресивер в оригінальній коробці надійшов до нашого сервісного центру з міста Одеса. Причина звернення - не включається в робочий режим, однак лишається блимати індикатор. Телефоном замовник повідомив, що несправність сталася вперше, тому ремонт AV ресивера Marantz ще не виконувався. За його припущенням це могло статися після того, як у квартирі вимкнули світло.
AV ресивер надійшов у дуже хорошому стані, на першій та другій світлині видно, що у нього акуратний зовнішній вигляд, якісь механічні вади відсутні. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата CUP11874Z-3, трансформатор CLT5W023ZE. Попри те під час діагностики майстер точно встановив, що причиною несправності став модуль живлення чергового режиму, на якому згоріли різні деталі. Тому ремонт AV ресивера Marantz повинен бути спрямований на відновлення його працездатності.
Для виконання ремонту AV ресивера Marantz, а саме модуля живлення чергового режиму було перепаяно багато деталей, таких як електролітичні конденсатори з різним номіналом, резистори, діоди (див. світлину 4). Завдяки правильно виконаній діагностиці та подальшому ремонту несправність повністю усунена, ресивер увімкнувся, про що можна судити з останньої світлини (на екрані відображається інформація). На цей результативний ремонт замовник отримав гарантію.
Відновлення модуля живлення чергового режиму, на якому замінили багато деталей, обійшлося клієнту 1200 грн.
В цьому конкретному випадку причина, через яку не працював (не включався в робочий режим) цей AV ресивер від популярної та затребуваної компанії Marantz, очевидна – це вихід з ладу модуля живлення чергового режиму, на якому погоріли різні деталі. Це, наприклад, могло бути викликано перепадом напруги мережі, про що при здачі ресивера в ремонт розповів замовник.
Щоб знову не виникла подібна ситуація та AV ресивер від компанії Marantz не зламався, має сенс придбання спеціального стабілізатора напруги, який надійно захищатиме від різноманітних проблем. Це особливо актуально при проблемах зі світлом, яке періодично вимикається.
Коментувати