Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається в робочий режим AV-ресивер Yamaha R-S202, ремонт стерео ресиверів.

Закінчення ремонту: 06.04.2020
Замовлення №: 00196
✓ Пристрій, виробник, модель

Стерео AV-ресивер Ямаха R-S202 (формат 2.0), зібраний у Малайзії, з частотним діапазоном відтворюваних частот 10 Гц – 100 кГц та вихідною потужністю на канал 165 Вт. Ресивер має два комплекти роз'ємів для швидкого підключення двох пар акустичних систем. Завдяки спеціальному селектору можна перемикатись з однієї пари АС на іншу, а також прослуховувати звучання одночасно двох парах колонок. Пристрій із підтримкою Bluetooth, що дає можливість бездротової трансляції потокової музики. У комплекті до ресивера передбачений простий у використанні пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас принесли AV-ресивер, у роботі якого виникли проблеми. Замовник розповів, що пристрій розрахований на 110 В, але він увімкнув його в мережу 220 В, після чого ресивер пішов на захист (не включається в робочий режим). Він попросив, щоб ми виконали ремонт стерео ресиверів, а також по можливості переробили його на 220 В. Разом з ресивером, який був упакований в оригінальну коробку, замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що цей стерео ресивер у відмінному стані. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі застосовані такі модулі, як трансформатор BANDO YF699 B0, блок живлення ZU62540 YH758, реле 981-2A-48DS. Виконавши діагностику, під час якої протестовано всі модулі, з'ясували, що ремонт стерео ресиверів є максимально актуальним. Це пов'язано з тим, що прилад увімкнули в мережу 220 В без адаптера, в результаті з ладу вийшли мережеві ланцюги блоку живлення (згоріли деякі деталі), стався обрив первинної обмотки основного мережевого трансформатора.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення мережевих ланцюгів блоку живлення довелося перепаяти радіодеталі, що згоріли, до яких входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори (див. світлини №3 та 4). Також усунено обрив первинної обмотки основного мережевого трансформатора. Після ремонту стерео ресиверів несправність повністю ліквідована. На останній світлині видно, що він увімкнувся. На цей ремонт видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт мережевих ланцюгів БЖ з заміною радіодеталей, усунення обриву первинної обмотки трансформатора сплачено 800 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення цієї несправності стало неправильне використання ресивера, який розрахований на 110 В. При цьому користувач знехтував цим фактором та включив його до мережі 220 В. В результаті це негативно відобразилося на роботі блоку живлення, на якому погоріли деталі, також стався обрив первинної обмотки мережевого трансформатора. Очевидно, що з такими несправностями включатися до робочого режиму ресивер не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що переробляти цей стерео ресивер на 220 В недоцільно, оскільки буде потрібна заміна обох мережевих трансформаторів. Найкращим рішенням у цій ситуації стане придбання знижувального адаптера 220-110 В, щонайменше 300 Вт. Без адаптера ресивер не включати, інакше він знову вийде з ладу та буде потрібно ремонт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.