Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, у чергуванні телевізор Samsung LE26B450C4W, термінова діагностика для телевізорів.

Закінчення ремонту: 01.02.2020
Замовлення №: 00054
✓ Пристрій, виробник, модель

26-дюймовий LCD телевізор Самсунг LE26B450C4W з HD роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 550 кд/м² та контрастністю 55000:1. Кут огляду моделі становить 178° як по горизонталі, так і по вертикалі. Телевізор має такі роз'єми, як 3 HDMI, компонентний, D-Sub, Scart та оптичний. За якість звучання несе відповідальність аудіосистема з вихідною потужністю 5 Вт на канал разом із технологіями SRS Trusurround HD та Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Внаслідок того, що цей телевізор не включається, при цьому горить індикатор чергування, замовник попросив, щоб була виконана термінова діагностика для телевізорів, мотивуючи це тим, що якщо в результаті проведеної термінової діагностики його не влаштує вартість ремонту, тоді він відразу їде в магазин за новим телевізором, оскільки діти постійно дивляться мультфільми.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що модель вже досить застаріла та до того ж інтенсивно експлуатується, зовнішній вигляд телевізора хороший, його корпус, екран та рамка без механічних пошкоджень, хоча в деяких місцях помітно невеликі подряпини та потертості (див. світлину №1). Щоб стала можлива термінова діагностика для телевізорів, його повністю розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата T-CON BOARD 94V-0 E88441, шлейф BN96-07766J, а також блок живлення BN44-00259A, на якому знаходиться трансформатор H2-32-VM LSE-0939BF3K. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов блок живлення, при цьому його ремонт можливий. Результати діагностики, яка виконувалася у терміновому порядку, повідомили замовнику, який дав згоду на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення блоку живлення, що вийшов з ладу, довелося перепаяти такі компоненти, як електролітичні конденсатори 47,0 * 50 В у кількості 2 штук та два КА 431 (видно на світлинах №4 та 5). Після правильно виконаної термінової діагностики для телевізорів та результативного ремонту він увімкнувся. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення блоку живлення з перепаюванням різних деталей замовник заплатив 1000 грн., термінова діагностика безкоштовна.

✓ Причини несправності

Причини, з яких могла виникнути така несправність можуть бути різні. Можливо, це було викликано різким перепадом напруги в мережі, можливо, телевізор надто інтенсивно експлуатувався на найвищих показниках налаштувань, а з огляду на те, що він уже далеко не новий, це негативно вплинуло на його роботу. В результаті знадобилася термінова діагностика та ремонт, який виконаний на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що після ремонту телемайстер виставив на телевізорі найкращі стандартні налаштування зображення, а саме: підсвічування 8, контраст 95, яскравість 45, чіткість та світло 50, тон 350/К50, які рекомендовано не збільшувати (добре видно на світлині № 1). Виконуючи ці рекомендації, які ніяк не позначаться на якості зображення, цей телевізор зможе працювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.