Не включається, у чергуванні телевізор Samsung LE26B450C4W, термінова діагностика для телевізорів.

Замовлення №: 
00054
✓ Пристрій, виробник, модель: 

26-дюймовий LCD телевізор Самсунг LE26B450C4W з HD роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 550 кд/м² та контрастністю 55000:1. Кут огляду моделі становить 178° як по горизонталі, так і по вертикалі. Телевізор має такі роз'єми, як 3 HDMI, компонентний, D-Sub, Scart та оптичний. За якість звучання несе відповідальність аудіосистема з вихідною потужністю 5 Вт на канал разом із технологіями SRS Trusurround HD та Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Внаслідок того, що цей телевізор не включається, при цьому горить індикатор чергування, замовник попросив, щоб була виконана термінова діагностика для телевізорів, мотивуючи це тим, що якщо в результаті проведеної термінової діагностики його не влаштує вартість ремонту, тоді він відразу їде в магазин за новим телевізором, оскільки діти постійно дивляться мультфільми.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Попри те, що модель вже досить застаріла та до того ж інтенсивно експлуатується, зовнішній вигляд телевізора хороший, його корпус, екран та рамка без механічних пошкоджень, хоча в деяких місцях помітно невеликі подряпини та потертості (див. світлину №1). Щоб стала можлива термінова діагностика для телевізорів, його повністю розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата T-CON BOARD 94V-0 E88441, шлейф BN96-07766J, а також блок живлення BN44-00259A, на якому знаходиться трансформатор H2-32-VM LSE-0939BF3K. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов блок живлення, при цьому його ремонт можливий. Результати діагностики, яка виконувалася у терміновому порядку, повідомили замовнику, який дав згоду на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення блоку живлення, що вийшов з ладу, довелося перепаяти такі компоненти, як електролітичні конденсатори 47,0 * 50 В у кількості 2 штук та два КА 431 (видно на світлинах №4 та 5). Після правильно виконаної термінової діагностики для телевізорів та результативного ремонту він увімкнувся. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За відновлення блоку живлення з перепаюванням різних деталей замовник заплатив 1000 грн., термінова діагностика безкоштовна.

✓ Причини несправності: 

Причини, з яких могла виникнути така несправність можуть бути різні. Можливо, це було викликано різким перепадом напруги в мережі, можливо, телевізор надто інтенсивно експлуатувався на найвищих показниках налаштувань, а з огляду на те, що він уже далеко не новий, це негативно вплинуло на його роботу. В результаті знадобилася термінова діагностика та ремонт, який виконаний на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника повідомили про те, що після ремонту телемайстер виставив на телевізорі найкращі стандартні налаштування зображення, а саме: підсвічування 8, контраст 95, яскравість 45, чіткість та світло 50, тон 350/К50, які рекомендовано не збільшувати (добре видно на світлині № 1). Виконуючи ці рекомендації, які ніяк не позначаться на якості зображення, цей телевізор зможе працювати ще тривалий час.

діагностика телевізора Samsung LE26B450C4W
діагностика телевізора Samsung LE26B450C4W
діагностика телевізора Samsung LE26B450C4W
діагностика телевізора Samsung LE26B450C4W
діагностика телевізора Samsung LE26B450C4W

Коментувати