Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, тільки моргає індикатор в Samsung LE23R81B, ремонт ланцюга живлення телевізора.

Закінчення ремонту: 09.01.2020
Замовлення №: 90884
✓ Пристрій, виробник, модель

23-дюймовий LCD телевізор Самсунг LE23R81B з кутом огляду 178/178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі, яскравістю 550 кд/м² та контрастністю 8000:1. Він наділений такими роз'ємами, як S-Video, композитний, компонентний, два Scart (RGB), вихід на навушники, два цифрові інтерфейси HDMI (DVI-сумісний), D-Sub. Телевізор із підтримкою таких стандартів системи кольоровості, як PAL, SECAM, NTSC, система оптимізації зображення DNIe.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що надійшов до сервісного центру, не включається, тільки моргає індикатор. Замовник не знає чому це сталося, також він повідомив, що за час роботи з моменту придбання несправність виявилася вперше. Виходячи з багаторічної практики, може знадобитися ремонт ланцюга живлення телевізора, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується тюнер TCPW3001PD32S BN40-00079A, процесор Mediatek MT8293AE, а також блок живлення BN44-00158A з трансформатором QHAD01213, в роботі якого виникли проблеми, тому припущення про те, що знадобиться ремонт ланцюга живлення телевізора повністю підтвердилося. Також діагностика показала, що ремонт буде не лише складним, а й дорогим, оскільки потрібна заміна мікросхеми, яка не підлягає ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності блоку живлення, для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи конденсатори 1000,0*35 В у кількості двох штук та мікросхему. Для ремонту ланцюга живлення телевізора та заміни вищезгаданих деталей використовували спеціальну паяльну станцію. На останній світлині видно, що після результативного ремонту телевізор увімкнувся, зображення на екрані гарної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення роботи блоку живлення та зокрема ланцюга живлення коштував замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Ознакою того, що ланцюг живлення телевізора вийшов з ладу є те, що він не вмикається, може з'явитися запах гару або писк під час роботи. У цьому випадку телевізор не включався. Причиною виникнення такої проблеми може стати не тільки перепад напруги, але й наявність поганого контакту в роз'ємі живлення, пошкоджений кабель, механічні пошкодження, включаючи проникнення вологи всередині пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Ремонт ланцюга живлення у телевізорі - це робота, для якої потрібен ґрунтовний підхід та досвід, а також наявність необхідного ремонтного обладнання, оскільки цей елемент у телевізорі відрізняється від інших. Виходячи з цього, замовник ухвалив правильне рішення звернутися за допомогою до фахівців. Він повідомлений про те, що після правильно виконаного ремонту та подальшого дбайливого використання цей вже трохи застарілий телевізор зможе прослужити ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.