Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається телевізор Samsung UE40EH5007K, ремонт телевізорів Cамсунг Київ.

Закінчення ремонту: 20.09.2019
Замовлення №: 90476
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LED телевізор Samsung UE40EH5007, що увійшов до лінійки 2012 року, наділений технологією Micro Dimming, завдяки чому відображаються глибші темні тони та яскравіші світлі відтінки. Технологія HyperReal Engine покликана забезпечити кришталеву чіткість зображення формату Full HD. Цей телевізор від відомого виробника Samsung із підтримкою другого покоління DVB-T стандарту, що дозволяє приймати цифрові сигнали телемовлення у високій якості.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт телевізорів Cамсунг (м. Київ), ця модель прийнята в роботу через те, що він не вмикається. Зі слів замовника із Києва, це перша несправність за всі роки роботи. Щодо того, що спричинило виникнення несправності, у нього припущень немає.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та подальший ремонт телевізорів Самсунг (м. Київ), з'ясували, що в даній моделі використовується матриця CY-DE400BGSV1L. При цьому, як виявилося, з ладу вийшов блок живлення (PSU). Після того, як у блоці живлення перепаяли деякі деталі, включаючи резистори, конденсатори, діоди, телевізор увімкнувся, горить вартівня, але він не стартує. Після ретельнішої діагностики з'ясували, що проблема в платі Main Board BN41-01795A, ремонт якої на компонентному рівні не можливий, тому потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Після отримання згоди від замовника на підняття бюджету ремонту, виконано заміну нової плати Main Board BN41-01795A (див. світлини №4 та 5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після такого ремонту телевізорів Cамсунг (замовник із Києва) він повністю у робочому стані. На ремонт + нову материнську плату видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з заміною деталей, а також заміна нової плати Main Board обійшлися замовнику з Києва 3400 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які не працював цей телевізор від популярного виробника Samsung, кілька. По-перше, телевізор не вмикався, оскільки несправність сталася в блоці живлення. Після його відновлення з'ясувалося, що вийшла з ладу плата Main Board, яку довелося замінити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, замовнику з Києва рекомендовано якнайшвидше придбати стабілізатор напруги, який захищатиме телевізор від різних проблем з електрикою. Оскільки цей телевізор Samsung працює з 2012 року, відповідно до кожного року старіє, тому немає гарантії того, що він знову вийде з ладу. У разі будь-якого збою в роботі нічого самостійно не робити, а негайно звернутися за допомогою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.