Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається телевізор LG 26LX2R, проблема в блоці живлення, ремонт несправних телевізорів.

Закінчення ремонту: 05.09.2019
Замовлення №: 90544
✓ Пристрій, виробник, модель

26-дюймовий широкоформатний рідкокристалічний LCD телевізор ЛЖ 26LX2R (LG) наділений хорошим рівнем яскравості 600 кд/м² та контрастності 1200:1:1, завдяки чому забезпечується чітке зображення, відмінно видиме при будь-якому освітленні та з різних кутів огляду. За об'ємне чисте звучання відповідають вбудовані динаміки вихідною потужністю на канал 10 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт несправних телевізорів, він прийнятий в роботу. Від замовника дізналися, що телевізор не включається, індикатор теж не світиться. Також він повідомив, що 5 років тому був виконаний перший ремонт, але в іншому сервісному центрі, після чого весь цей час працював нормально.

✓ Діагностика сервісним центром

Будь-який ремонт несправних телевізорів починається з діагностики, і даний випадок не виняток. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується материнська плата E157925 94V-0, трансформатор YP2632T-L101, однак проблема в іншому, а саме в блоці живлення, який вийшов з ладу через те, що в ньому погоріло багато деталей. Така несправність досить поширена і може виникати з різних причин.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному конкретному випадку для ремонту несправних телевізорів знадобилося відновлення працездатності блоку живлення (PSU). Для цього довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи діоди, резистори, кілька конденсаторів різного номіналу, також замінили мікросхему. Такі дії дозволили повністю усунути несправність, телевізор включається. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення телевізора з перепаюванням багатьох деталей, включаючи мікросхему коштував клієнту 1100 грн.

✓ Причини несправності

До ремонту несправних РК телевізорів, коли вони не включаються, можуть привести різні причини. Це - перегрів, збій в роботі запобіжника-резистора або при несправності інших електронних деталей, через різкий перепад напруги мережі та інших чинників. В цьому випадку з ладу вийшов блок живлення, один з основних вузлів телевізора.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки ремонт цього телевізора виконувався не в перше, замовнику рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно, йдучи з дому в обов'язковому порядку вимикати з розетки. При можливості варто придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить телевізор від різних непередбачених ситуацій.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.