Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається телевізор BBK LD2213SU, не працює привід DVD, діагностика несправності телевізора.

Закінчення ремонту: 15.06.2019
Замовлення №: 90160
✓ Пристрій, виробник, модель

22" (55 см) LCD телевізор ББК LD2213SU, який зібраний в Китаї, з мультисистемним ТВ-тюнером з підтримкою NICAM та вбудованою стереофонічною акустичною системою. Дана модель з відтворенням цифрового відео в форматах DVD-Video, Super VСD і VСD. Вона підтримує стандарт MPEG-4.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор вже досить давно перестав читати диски, тепер взагалі не включається. Замовник, який звернувся в наш сервісний центр попросив, щоб була виконана діагностика несправності телевізора і встановлена ціна ремонту. Він також попросив, щоб зробити читання дисків.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як плата 1932JY-US (01), DVD мотор FFF-050SD-11190, мікросхеми MT1389DE, AM5888S L/F, а також блок живлення E190219 (C), який вийшов з ладу , що повністю підтвердила виконана діагностика несправності телевізора. Крім того, з ладу вийшов привід DVD. Телевізор поступив в задовільному стані, всередині накопичилося багато пилу, таргани. На етапі первинної діагностики телевізора неможливо точно визначити, скільки буде коштувати, щоб зробити читання дисків, оскільки для цього спочатку потрібно усунути несправність в блоці живлення. Виходячи з цього, взяли телевізор в ремонт, але під обмеження кінцевої суми, яка не перевищуватиме 500 грн.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу нами відновлена працездатність блоку живлення, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, в тому числі конденсатор 470,0 * 35 В в кількості 2 штук, стабілітрон 20 В 0,5 Вт і інші. Подальший ремонт полягав у заміні шлейфа лазера ДВД. Завдяки правильно виконаної діагностиці несправності LCD телевізора і ремонту він включається, диски читає добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з позитивним результатом коштував 500 грн., діагностика, яка допомогла виявити несправність, увійшла в ціну ремонту.

✓ Причини несправності

Те, що телевізор перестав включатися в результаті того, що з ладу вийшов блок живлення, могло бути спровоковане великим скупченням комах (в даному випадку, тарганів) всередині телевізора. Крім того, через несправний шлейфу, привід DVD працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телемастер рекомендував використовувати телевізор максимально акуратно, особливо при читанні дисків. Постаратися більше не допускати, щоб в середину потрапляв пил. Якомога швидше необхідно позбутися від тарганів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.