Не включається та немає індикації у телевізорі Domotec 32LN4100, ремонт китайського телевізора.

Замовлення №: 
00112
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий (81 см) LED телевізор від китайського виробника Домотек 32LN4100 має якісну панель з широкими кутами огляду, вбудованим мультимедійним програвачем, а також аналоговим ефірним та цифровим ТБ-тюнером. Телевізор з підтримкою Smart TV та бездротового модуля Wi-Fi. За якість звуку відповідають два вбудовані динаміки по 5 Вт кожен та технологія об'ємного звучання Dolby Digital. З роз'ємів та портів, якими наділений цей китайський телевізор, можна виділити HDMI, 2 USB, компонентний та композитний входи, VGA.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей китайський телевізор надійшов до нашої майстерні з проблемою – не включається. На прийманні замовник розповів, що у нього немає припущень, чому телевізор вийшов з ладу. Він розповів, що в будинку, де він проживає перепади напруги не спостерігаються, пристрій експлуатується в помірному режимі (увечері, коли всі приходять з роботи). Також від нього дізналися, що це перша поломка, тому ремонт китайського телевізора ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На першій світлині видно, що телевізор не дуже акуратний, плівка на рамці в деяких місцях обірвана, він забруднений. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується плата Main Board TP MS3663 PB819 з трансформатором SYEQ2612-T002 1.0, а також те, що всередині таргани (на світлині №4 видно, яких вони великих розмірів). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому згоріли різні деталі, відповідно ремонт китайського телевізора має бути спрямований на відновлення даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виконано ремонт модуля живлення, що вийшов з ладу, для чого довелося замінити багато різних деталей, таких як, діоди, резистори, конденсатори з різним маркуванням, а також понижувальний перетворювач APS 2415-ADJ (DC-DC), що добре видно на світлинах №3 , 4 та 5. Після такого ремонту китайського телевізора він увімкнувся та працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За виконаний ремонт модуля живлення із заміною багатьох радіодеталей замовником сплачено 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому конкретному випадку телевізор вийшов з ладу через те, що проблема сталася в роботі блоку живлення. За припущенням телемайстра, який виконував ремонт, оскільки всередині пристрою були таргани, швидше за все через них блок живлення і згорів.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Це був ремонт з позитивним результатом, однак замовнику рекомендовано якнайшвидше позбутися комах, оскільки, як виявилося їм властиво заповзати усередину. Якщо цього не зробити, цей телевізор від китайського виробника знову вийде з ладу і не факт, що подальший ремонт може виявитися рентабельним.

ремонт китайського телевізора Domotec 32LN4100
ремонт китайського телевізора Domotec 32LN4100
ремонт китайського телевізора Domotec 32LN4100
ремонт китайського телевізора Domotec 32LN4100
ремонт китайського телевізора Domotec 32LN4100

Коментувати