Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається та немає індикації у телевізорі Domotec 32LN4100, ремонт китайського телевізора.

Закінчення ремонту: 03.03.2020
Замовлення №: 00112
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий (81 см) LED телевізор від китайського виробника Домотек 32LN4100 має якісну панель з широкими кутами огляду, вбудованим мультимедійним програвачем, а також аналоговим ефірним та цифровим ТБ-тюнером. Телевізор з підтримкою Smart TV та бездротового модуля Wi-Fi. За якість звуку відповідають два вбудовані динаміки по 5 Вт кожен та технологія об'ємного звучання Dolby Digital. З роз'ємів та портів, якими наділений цей китайський телевізор, можна виділити HDMI, 2 USB, компонентний та композитний входи, VGA.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей китайський телевізор надійшов до нашої майстерні з проблемою – не включається. На прийманні замовник розповів, що у нього немає припущень, чому телевізор вийшов з ладу. Він розповів, що в будинку, де він проживає перепади напруги не спостерігаються, пристрій експлуатується в помірному режимі (увечері, коли всі приходять з роботи). Також від нього дізналися, що це перша поломка, тому ремонт китайського телевізора ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що телевізор не дуже акуратний, плівка на рамці в деяких місцях обірвана, він забруднений. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується плата Main Board TP MS3663 PB819 з трансформатором SYEQ2612-T002 1.0, а також те, що всередині таргани (на світлині №4 видно, яких вони великих розмірів). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому згоріли різні деталі, відповідно ремонт китайського телевізора має бути спрямований на відновлення даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт модуля живлення, що вийшов з ладу, для чого довелося замінити багато різних деталей, таких як, діоди, резистори, конденсатори з різним маркуванням, а також понижувальний перетворювач APS 2415-ADJ (DC-DC), що добре видно на світлинах №3 , 4 та 5. Після такого ремонту китайського телевізора він увімкнувся та працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту

За виконаний ремонт модуля живлення із заміною багатьох радіодеталей замовником сплачено 1000 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку телевізор вийшов з ладу через те, що проблема сталася в роботі блоку живлення. За припущенням телемайстра, який виконував ремонт, оскільки всередині пристрою були таргани, швидше за все через них блок живлення і згорів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Це був ремонт з позитивним результатом, однак замовнику рекомендовано якнайшвидше позбутися комах, оскільки, як виявилося їм властиво заповзати усередину. Якщо цього не зробити, цей телевізор від китайського виробника знову вийде з ладу і не факт, що подальший ремонт може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.