Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається системний блок Siemens IMMULITE 1000 (model CLL-U2000), ремонт комп'ютерів в Києві.

Закінчення ремонту: 05.06.2019
Замовлення №: 90382
✓ Пристрій, виробник, модель

В сервісний центр надійшов системний блок (маршрутний бортовий персональний комп'ютер) - Сіменс IMMULITE 1000 (model CLL-U2000). Цей сучасний автоматичний імунохімічний аналізатор має компактні розміри та призначений для виконання тестів на гормони. Комп'ютер відрізняється виконанням точних та достовірних аналізів, високою продуктивністю, простотою використання, надійністю, а головне, великим меню тестів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив, щоб ремонт комп'ютерів в Києві був виконаний якомога швидше. Заявлена несправність - комп'ютер не включається. З його слів дізналися, що до нас ремонт вже виконувався, намагалися поміняти новий блок живлення, після чого пристрій запрацював, але через хвилину все вимкнулося. Також на материнській платі перепаювали "роздуті" конденсатори, але це теж не допомогло.

✓ Діагностика сервісним центром

Комп'ютер розібрали та з'ясували, що в ньому використовується жорсткий диск WD400BB-22JHC0, материнська плата JNBFAN1, яка вийшла з ладу. Крім того, несправний блок живлення FSP250-601U, відповідно ремонт комп'ютерів в Києві повинен бути спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати ремонт комп'ютерів в Києві потрібна перепайка багатьох компонентів, в число яких увійшли конденсатори 3300,0 * 6,3 В (7 штук), 1000,0 * 10 В, транзистори, мікросхема. В результаті працездатність материнської плати та блоку живлення вдалося відновити.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт із перепайкою великої кількості деталей коштував замовнику з м.Києва 1800 грн.

✓ Причини несправності

Як виявилося, головною причиною, через що не включався даний бортовий комп'ютер, став вихід з ладу двох основних його вузлів - материнської плати та блоку живлення. Плюс - не компетентно виконаний попередній ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував при виникненні будь-яких збоїв в роботі комп'ютера не вживати ніяких самостійних дій, а негайно звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.