Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається системний блок Aerocool Xpredator X1 Black, ремонт системного блоку комп'ютера.

Закінчення ремонту: 09.11.2019
Замовлення №: 90736
✓ Пристрій, виробник, модель

Ігровий системний блок Аерокул Xpredator X1 Black (ACCM-PB01029.11) наділений 9 відсіками 5.25" та ще 6 внутрішніми відсіками 3.5". На передній панелі системного блоку персонального комп'ютера є два роз'єми USB3.0 або два USB2.0, а також два аудіо (мікрофон/навушники). У систему кондиціонування повітря увійшли два 120 мм вентилятори, які розміщуються спереду та ззаду корпусу. Є можливість встановлення довгих відеокарт – до 400 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт системного блоку комп'ютера, оскільки він перестав включатися, до цього періодично гудів, особливо сильно на відео іграх. При огляді безпосередньо на прийманні системний блок не ввімкнувся, не крутиться кулер процесора.

✓ Діагностика сервісним центром

Стан пристрою хороший, однак вентиляційні решітки дуже запилені (добре видно на світлині №1). Після розбирання стало зрозуміло, що пилу багато всередині теж, особливо на кулерах. У ході діагностики з'ясувалося, що з ладу вийшов блок живлення Chieftec CFT-650-14CS (див. світлину №5), також вийшли з ладу ланцюги живлення кулера та безпосередньо сам кулер. Такі «симптоми» свідчать, що для ремонту системного блоку комп'ютера є підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт системного блоку комп'ютера полягав у наступному: відновлено працездатність блоку живлення, для чого довелося перепаяти деякі деталі, до яких входять кілька конденсаторів з різним маркуванням, резистори, діоди. Виконане чищення кулера від пилу, що накопичився, а також загальне чищення від пилу. Це дозволило повністю розв'язати проблему, комп'ютер увімкнувся. На даний ремонт клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з перепаюванням різних деталей + чищення кулера та діагностика інших блоків коштував 800 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причина, через яку виникла несправність, очевидна - це вихід з ладу блоку живлення. Не останню роль зіграла не вчасно виконана профілактика, як результат, велике скупчення пилу на кулері, який вийшов з ладу та підлягав ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту системного блоку комп'ютера, надалі рекомендовано вчасно проводити профілактичні роботи, не допускати великого скупчення пилу у вентиляційних решітках та внутрішніх складових комп'ютера.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.