Не включається сабвуфер Jamo A 30 SUB, у нього відсутній звук, ремонт сабвуферів у Києві.

Замовлення №: 
90350
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Активний підлоговий сабвуфер закритого типу Джамі A 30 SUB з вбудованим підсилювачем та частотним діапазоном 40-200 Гц. Дана модель має потужність 180 Вт, в ній використовується монополярне акустичне випромінювання.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Імовірно, після стрибка напруги у мережі, не включається сабвуфер Jamo A 30 SUB. З цієї причини потрібно ремонт сабвуферів у Києві. Від замовника дізналися, що пристрій зламався не вперше, раніше сабвуфер розбирали та ремонтували, але через деякий час він знову вийшов з ладу. Замовник не знає, що могло статися, тому попросив перевірити майстра.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Як виявилося в сабвуфері немає звуку, а в ході проведеної попередньої діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт сабвуферів в Києві буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту сабвуферів з такою несправністю знадобилася перепайка багатьох компонентів, в тому числі резисторів та конденсаторів різного номіналу, а також електронних компонентів TL 082C, TL 084C. Внизу на світлині №3 видно ті мікросхеми, які були несправні, тому їх замінили. Працездатність модуля ПНЧ повністю відновлена, з'явився звук відмінної якості. На даний ремонт замовнику з м.Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт з позитивним результатом та з урахуванням перепаяних нових деталей коштував замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності: 

До несправності сабвуферів можуть призвести найрізноманітніші чинники. В даному конкретному випадку, швидше за все, причина може ховатися в перепаді електроенергії. Можливо сабвуфер використовувався на високій гучності.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації рекомендовано користуватися сабвуфером дбайливіше та акуратніше, не прослуховувати музику на максимальній гучності.

ремонт сабвуфера Jamo A 30 SUB
ремонт сабвуфера Jamo A 30 SUB
ремонт сабвуфера Jamo A 30 SUB

Коментувати