Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається РК монітор LG W2252TQ, немає індикації, ціна ремонту монітора.

Закінчення ремонту: 13.05.2019
Замовлення №: 90317
✓ Пристрій, виробник, модель

Широкоформатний монітор Лджі W2252TQ з діагоналлю 22 дюйми, наділений високим рівнем динамічної контрастності 10000: 1 та часом реакції матриці 2 мс (GToG). Користувач має можливість переглядати зображення в режимі сепії, натиснувши для цього відповідну клавішу в меню.

✓ Заявлена несправність замовником

Монітор надійшов із заявленою несправністю - не хоче включатися, при цьому комп'ютер працює. Замовник попросив, щоб ремонт виконали в терміновому порядку, оскільки монітор потрібно для щоденної роботи. В такому випадку ціна ремонту монітора визначиться тільки після діагностики. Клієнт припускає, що несправність появилася після того, як кілька разів відключали світло в будинку, де він проживає.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, це не перша несправність даного монітора, тому раніше його вже ремонтували в іншій майстерні. Пропрацювавши певний час він знову вийшов з ладу. Монітор повністю розібрали й це дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі модулі, як плата Main Board EAX40409803 (0), шлейф EAD37414505, матриця LM220WE1. За допомогою діагностики точно встановлено, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли плата живлення та інвертора, а також плата відео. Як показує практика, ціна ремонту монітора з такою несправністю буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки досвіду майстра та наявності сучасного обладнання, несправні плати вдалося відновити на компонентному рівні, що дозволило знизити кінцеву ціну ремонту TFT монітора. Перепаяли багато деталей, в тому числі резистори та конденсатори (3 штуки), замінили LAF 0001 ШІМ. На даний ремонт видана гарантія, а ціна  повністю влаштувала замовника.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, які замінили в моніторі, ціна даного ремонту склала 700 грн.

✓ Причини несправності

Судячи з розповіді користувача, монітор виходить з ладу не вперше, і як він припускає, це через вимкнення світла у квартирі. Як показує практика, подібні несправності дуже часто виникають саме з цієї причини.

✓ Рекомендації сервісного центру

Стрибки напруги чи відключення електрики негативно впливають на роботу монітора та комп'ютера в цілому, причому, не залежно від того, яка операція ним виконується. Щоб захистити монітор від подібного ремонту, замовнику рекомендовано придбати джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.