Не включається РК монітор LG W2252TQ, немає індикації, ціна ремонту монітора.

Заказ №: 
90317
✓ Устройство, производитель, модель: 

Широкоформатний монітор Лджі W2252TQ з діагоналлю 22 дюйми, наділений високим рівнем динамічної контрастності 10000: 1 та часом реакції матриці 2 мс (GToG). Користувач має можливість переглядати зображення в режимі сепії, натиснувши для цього відповідну клавішу в меню.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Монітор надійшов із заявленою несправністю - не хоче включатися, при цьому комп'ютер працює. Замовник попросив, щоб ремонт виконали в терміновому порядку, оскільки монітор потрібно для щоденної роботи. В такому випадку ціна ремонту монітора визначиться тільки після діагностики. Клієнт припускає, що несправність появилася після того, як кілька разів відключали світло в будинку, де він проживає.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Як виявилося, це не перша несправність даного монітора, тому раніше його вже ремонтували в іншій майстерні. Пропрацювавши певний час він знову вийшов з ладу. Монітор повністю розібрали й це дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі модулі, як плата Main Board EAX40409803 (0), шлейф EAD37414505, матриця LM220WE1. За допомогою діагностики точно встановлено, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли плата живлення та інвертора, а також плата відео. Як показує практика, ціна ремонту монітора з такою несправністю буде відповідною.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Завдяки досвіду майстра та наявності сучасного обладнання, несправні плати вдалося відновити на компонентному рівні, що дозволило знизити кінцеву ціну ремонту TFT монітора. Перепаяли багато деталей, в тому числі резистори та конденсатори (3 штуки), замінили LAF 0001 ШІМ. На даний ремонт видана гарантія, а ціна  повністю влаштувала замовника.

✓ Общая цена ремонта: 

Разом з деталями, які замінили в моніторі, ціна даного ремонту склала 700 грн.

✓ Причины неисправности: 

Судячи з розповіді користувача, монітор виходить з ладу не вперше, і як він припускає, це через вимкнення світла у квартирі. Як показує практика, подібні несправності дуже часто виникають саме з цієї причини.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Стрибки напруги чи відключення електрики негативно впливають на роботу монітора та комп'ютера в цілому, причому, не залежно від того, яка операція ним виконується. Щоб захистити монітор від подібного ремонту, замовнику рекомендовано придбати джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

ремонт монітора LG W2252TQ
ремонт монітора LG W2252TQ
ремонт монітора LG W2252TQ

Коментувати