Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається ріжкова кавоварка Rowenta ES 180 F Adagio, ремонт кавоварки Rowenta.

Закінчення ремонту: 28.02.2020
Замовлення №: 00100
✓ Пристрій, виробник, модель

Рожкова кавоварка для меленої кави Ровента ES 180 F Adagio (Rowenta) з тиском пари 15 бар, резервуаром для води, об'ємом 0.7 літра, сенсорним керуванням та ручним приготуванням капучино. Модель з функцією одночасного приготування 2 чашок кави, знімним піддоном для крапель та клавішею для викиду гущі. До інших особливостей цієї кавоварки можна віднести індикацію включення, індикацію готовності до роботи, відключення без води.

✓ Заявлена несправність замовником

Кавоварка, що поступила в наш сервісний центр, не включається. Саме тому потрібний ремонт кавоварки Rowenta. Разом із пристроєм замовник приніс ріжок та підставку для кави. Від нього довідалися, що кавоварка використовувалася в офісі для приготування кавових напоїв для співробітників фірми. Вона максимально інтенсивно експлуатувалася, при цьому з ладу вийшла вперше. На його думку, це могло стати причиною виникнення несправності, а можливо, хтось зі співробітників міг увімкнути кавоварку без наявності води.

✓ Діагностика сервісним центром

Кавоварка надійшла у нормальному стані, при цьому у неї не дуже акуратний корпус, що видно на першій світлині. Перш ніж виконувати ремонт кавоварки Rowenta, необхідно було точно встановити причину, з якої вона вийшла з ладу. Для цього була потрібна діагностика. Після розбирання кавоварки та діагностики з'ясувалося, що проблема у ТЕНі, а точніше, у ланцюгах його живлення. У системі зібралася неприпустима кількість вапняного нальоту, тому потрібне чищення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено ланцюги живлення ТЕНа, замінено термозапобіжники 180 град. 10 А в кількості двох штук зроблено промивання системи, для чого використовувався спеціальний засіб. Після такого ремонту кавоварки Rowenta вона вмикається. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт ланцюгів живлення ТЕНа, заміну двох термозапобіжників та промивання системи клієнт заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця кавоварка від популярної компанії Rowenta перестала включатися, безпосередньо пов'язано з тим, що проблема виникла в ланцюгах живлення ТЕНа, які вдалося відновити. Також знадобилося промивання системи (зібрався вапняний наліт), оскільки для приготування кавових напоїв використовувалася не фільтрована вода. Крім того, виникнення несправності могло бути спровоковане тим, що кавоварку включали без води.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано експлуатувати кавоварку у більш щадному режимі. Без води не вмикати! Для приготування кави використовувати винятково фільтровану воду! Виконання таких простих правил допоможе уникнути подібних проблем, а відповідно ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.