Не включається ресивер Yamaha RX-V750, погано працює регулятор гучності, ремонт ресиверів Ямаха.

Замовлення №: 
90221
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Цифровий AV-ресивер 7.1 - Ямаха RX-V750 виготовлено у Малайзії, в ньому реалізовано інноваційні досягнення і розробки систем багатоканального звуку, містить систему автоматичного калібрування та настройки YPAO. Завдяки багатому набору DSP режимів користувач може скористатися 50 варіантами зміни акустичної атмосфери приміщення.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт ресиверів Ямаха, не залежно від складності несправності, то пристрій прийнято в роботу. Зі слів замовника АВ-ресивер не включається. Також дізналися, що спочатку ресивер Ямаха включався через раз, але коли його вдавалося включити, то працював нормально. З деяких пір взагалі не включається, коли натискаєш на кнопку, ніякі дії не виконуються.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Пристрій розібрали, що необхідно для виконання попередньої діагностики та ремонту ресиверів Ямаха та з'ясували, що в ньому використовується плата CMKI-P3X. При цьому з ладу вийшли модуль живлення (схема захисту) та модуль управління.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку ремонт ресиверів Ямаха виконали в модулях живлення та управління, для відновлення яких на спеціальному обладнанні замінили багато оригінальних деталей, в тому числі конденсатори, діоди, транзистори, резистори. Після ремонту пристрій включається, але погано працює регулятор гучності. Також проведена реставрація енкодера гучності. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Даний ремонт разом з деталями коштував 1400 грн.

✓ Причини несправності: 

Можливо, причиною несправності цього AV-ресивера від відомого і популярного виробника Ямаха, міг стати звичайний перепад напруги у мережі, що вивів з ладу модуль живлення. Також свій відбиток залишив тривалий час експлуатації.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути виникнення подібних проблем та дорогого ремонту, користувачеві рекомендовано надалі використовувати ресивер разом зі спеціальним стабілізатором напруги, який потрібно придбати.

ремонт ресивера Yamaha RX-V750
ремонт ресивера Yamaha RX-V750
ремонт ресивера Yamaha RX-V750

Коментувати