Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, раніше погано читав диски DVD рекордер Pioneer DVR-550H-S, ремонт відео техніки.

Закінчення ремонту: 17.03.2020
Замовлення №: 00130
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний мультимедійний DVD\HDD рекордер Піонер DVR-550H-S з прогресивною розгорткою та форматом відеосигналу PAL, NTSC. Дана відеотехніка наділена вбудованим аналоговим тюнером і жорстким диском об'ємом 160 ГБ, за допомогою якого можна виконувати запис протягом 455 годин. Модель з опцією перетворення розгортки до 1080p, що отримується за допомогою HDMI інтерфейсу. Це гарантує користувачеві високоякісне зображення з будь-якого джерела сигналу.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню принесли DVD рекордер з проблемою - не вмикається, за словами замовника, до цього погано читав диски. Також дізналися, що по допомогу до фахівців він звертається вперше. Оскільки ми виконуємо ремонт відео техніки, незалежно від виробника, року випуску та складності несправності, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цієї відео техніки добрий, це видно на перших двох світлинах. На верхній частині корпусу є незначні подряпини та потертості. Перш ніж братися за ремонт відео техніки, необхідно встановити причину, через яку виникла несправність. Пристрій розібрали та з'ясували, що в цієї моделі жорсткий диск WD1600AABS, плата VNP2056-D MAIN. Виконана діагностика показала, що з ладу вийшли два модулі, а саме, модуль живлення та привід DVD-рекордера, відповідно ремонт відео техніки буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: виконали ремонт модуля живлення, для чого довелося перепаяти різні деталі, зокрема діоди, резистори та конденсатори (див. світлину №4). Також почистили оптику й привід та виконали юстування. Завдяки правильному ремонту відеотехніки рекордер включається. Після очищення оптики від пилу та бруду – диски почали читатися, але повільно.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення, глибоке чистку оптики та приводу, юстування приводу замовник заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Те, що рекордер не включався, безпосередньо пов'язане з виходом з ладу модуля живлення, на якому довелося перепаювати різні компоненти, включаючи електролітичні конденсатори. Диски не читалися, оскільки проблема виникла безпосередньо в самому приводі (потрібне глибока чистка оптики та приводу, а також його юстування).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого досить складного ремонту відео техніки всі заявлені несправності усунуті. При цьому замовника повідомили про те, що якщо при подальшій експлуатації знову не читатимуться диски - треба буде змінювати привід повністю (це - рекордер, лазерна головка окремо не змінюється), VWT 1238.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.