Не включається, раніше не підключався Smart HUD в Samsung UE32F5300, полагодити телевізор Samsung.

Замовлення №: 
90506
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ультратонкий LCD телевізор Samsung UE32F5300AK з модельного ряду 2013 року, наділений 32" LED екраном з широкими кутами огляду та Full HD роздільною здатністю (1920x1080 пікселів). У моделі потужний двоядерний процесор, завдяки якому забезпечується багатозадачність. У телевізора від популярної компанії Самсунг в наявності роз'єм HDMI, функція Wi-Fi Ready, вбудований веб-браузер, технологія ConnectShar Movie, а також програмний інтерфейс Smart Hub 2.0.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор доставлений в наш сервісний центр із заявленою несправністю - не включається, немає індикації живлення, до цього не підключалася функція Smart HUB, яка є фірмовою розробкою компанії Самсунг. Оскільки ми можемо полагодити телевізор Самсунг з такою несправністю, він взятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 
Після того, як телевізор розібрали, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та полагодити телевізор Samsung, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі складові, як матриця HF320BGA-B1, материнська плата (Main Board) BN41-01958, шлейф PANEL BN96-24278, Т-CON T320HVN03.0, 32T36-C08, а також блок живлення BN44-00605A з трансформатором LPC2C-3FM, у роботі якого виникли проблеми, відповідно його необхідно полагодити.
✓ Ремонт сервісним центром: 

Насамперед відновили роботу блоку живлення, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, таких як конденсатори, діоди та резистори (див. світлину №3). Виконали налаштування функції Smart Hub та перевірили її роботу безпосередньо у сервісному центрі (добре видно на світлині №1). Нам вдалося результативно полагодити телевізор Самсунг та видати замовнику гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Полагодити блок живлення, що вийшов з ладу, з перепаюванням деталей та налаштувати Smart Hub коштувало 1350 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причиною виходу з експлуатації даного телевізора став несправний блок живлення, на якому погоріло багато різних деталей та який вдалося полагодити. Те, що знадобилося налаштування Smart Hub також не викликає подиву, оскільки будь-яке програмне забезпечення, у тому числі Самсунг, не може завжди бути стабільним, тому в його роботі можуть траплятися збої. Наприклад, неможливо потрапити в меню сервісу, телевізор починає сам вмикатися/вимикатися, довго вантажаться сторінки та інше.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося результативно полагодити цей телевізор від виробника Самсунг, замовнику дані такі рекомендації - якщо вдома не вдасться під'єднатися через Wi-Fi, тоді можна спробувати під'єднатися до мережі інтернет за допомогою кабелю, або розібратися з роутером. Для виконання всіх цих робіт з налаштування можна викликати телемайстра, який обслуговує на виїзді.

ремонт телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт телевізора Samsung UE32F5300AK

Коментувати