Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається портативний DVD-плеєр Opera NS-958, вартість ремонту відеотехніки.

Закінчення ремонту: 05.02.2020
Замовлення №: 00056
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативний DVD плеєр Опера NS-958 має 9,8-дюймовий TFT РК екран Super Slim з можливістю повороту на 180 градусів. Ця відеотехніка підтримує такі формати, як DVD, DVD±R, DVD±RW, VCD, MP3, MP4, CD±R, CD±RW, JPEG, DIVX, є підтримка USB, карт пам'яті SD, MS, MMC. У плеєрі використовується вбудований акумулятор, USB вхід. У комплекті до відеотехніки передбачено пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

DVD плеєр, що поступив у сервісний центр, не включається. Щоб дізнатися, що стало причиною виникнення несправності, а також якою буде вартість ремонту відеотехніки, можна дізнатися тільки після проведеної діагностики. Від замовника дізналися, що коли виникла проблема, він намагався самостійно розв'язати проблему, зняв привід, оскільки диски не потрібні, однак позитивного результату такі дії не принесли.

✓ Діагностика сервісним центром

Варто зазначити, що попри інтенсивне використання та спроби самостійного ремонту, ця відеотехніка у досить хорошому стані, має акуратний зовнішній вигляд, корпус без механічних пошкоджень (див. світлину №1). У відкритому стані DVD-плеєр теж має добрий вигляд (видно на світлині №2). Після того, як його розібрали та провели діагностику з'ясували, що вартість ремонту відеотехніки буде цілком доступною. Як виявилось, з ладу вийшла центральна плата (Main Board NS988KD-X8805A-131-MB1.1), несправна також плата клавіатури.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності компонентів, що вийшли з ладу, а саме, центральної плати та плати клавіатури довелося перепаяти кілька деталей, включаючи діод, резистор та кілька конденсаторів (див. світлину №3). Це дозволило повністю розв'язати проблему. З приводу якісті, термінів та вартісті виконаного ремонту відеотехніки у замовника претензій немає.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість такого ремонту центральної плати та плати клавіатури з заміною різних деталей склала 300 грн.

✓ Причини несправності

Ця відеотехніка вийшла з ладу, а саме вона не включалася через те, що несправність сталася в центральній платі, також проблема була у платі клавіатури, які нам вдалося відновити (видно на світлині №2) за цілком прийнятну вартість.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано більше жодних самостійних дій у разі виникнення нових проблем, не робити, а негайно звертатися до фахівців. Також варто купити блок живлення на 5 В 2 А з роз'ємом МікроUSB. Оскільки DVD привід знятий (видно на останній світлині), працює радіо, телебачення, флешка.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.