Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається портативна колонка Sven PS-420, у неї сів акумулятор, ремонт портативної колонки.

Закінчення ремонту: 21.06.2019
Замовлення №: 90376
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативна (кількість каналів 2.0) колонка Свен PS-420 Black, виготовлена в Китаї, незважаючи на компактні розміри, здатна порадувати гучним і досить якісним звуком. Колонка зі здатністю відтворювати музику з карт пам'яті або за допомогою бездротової технології Bluetooth. Завдяки вбудованому акумулятору дана портативна колонка зможе відтворювати музику протягом 22 годин, коли рівень гучності становитиме 35-40%.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт портативної колонки, яка не включається. Імовірно в колонці сів акумулятор. Зі слів замовника з'ясували, що несправність проявилася раптово, до цього він використовував колонку досить інтенсивно, брав її в різні поїздки або відпочиваючи на природі.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця колонка з портативними розмірами в хорошому стані, у неї акуратний вигляд (добре видно на світлині №1). Після того, як її розібрали та провели діагностику, вдалося встановити, що проблема виникла в центральній платі (в ланцюгах живлення процесора AE8U989-21E 1830NRZ (плата PN: 21260461) було коротке замикання по живленню). Крім того, сів акумулятор Li-ion 18650 1800mAh 3.7V, який використовується в даній моделі. Виходячи з цього, ремонт портативної колонки неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту портативної колонки знадобилося відновлення роботи процесора, заміна контролера заряду LTC4054 SOT-23-5 (див.світлину №3). Такі дії дозволили повністю вирішити заявлену замовником проблему.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з контролером заряду АКБ, який довелося замінити, даний ремонт коштував клієнту 380 грн.

✓ Причини несправності

Як вже говорилося вище, така несправність, по причині котрої знадобився ремонт, сталася через коротке замикання живлення в ланцюгах процесора. Крім того, повністю сів акумулятор. Завдяки правильно виконаній діагностиці, проблему вдалося повністю усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовнику рекомендовано поводитись з колонкою максимально акуратно, стежити, щоб акумулятор повністю не розряджався. При виникненні проблем в роботі відразу звертатися в сервісний центр.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.