Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, плавно блимає чергування в телевізорі LG 42LW575S, яка вартість ремонту телевізора.

Закінчення ремонту: 19.11.2019
Замовлення №: 90721
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий РК 3D телевізор ЛДЖІ 42LW575S з наявністю функції Smart TV та інших сучасних технологій, завдяки яким користувач зможе скористатися широкими можливостями для розваг. Поряд із хорошим зображенням, телевізор відрізняється високою якістю звуку, за який відповідають два динаміки по 10 Вт кожен. Телевізор з широким набором портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 2 USB 2.0 та інші. Кут огляду становить 178°/178°.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор не включается, при цьому плавно блимає чергування, з такою несправністю він надійшов у наш сервісний центр. Замовник також попросив перевірити роботу 3D. Від нього дізналися, що раніше він звертався в інший сервіс, там щось паяли, але проблема залишилася не вирішеною. Дізнатися, яка вартість ремонту телевізора буде з такою проблемою, можна лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця LC420EUF(SD)(F2), Main Board EAX64294002(1) G4_M_TU234, тюнер EBL61080002, шлейф матриці EAD623707, блок живлення E247691 с трансформатором 11S-LM03 B. Щоб взнати, що вийшло з ладу та яка вартість ремонту телевізора буде згодом, була виконана діагностика, яка показала, що з ладу вийшла плата Main Board EAX64294002(1) G4_M_TU234, на якій до нас паяли процесор. Оскільки плата, що вийшла з ладу, не підлягає ремонту, потрібна її заміна. Дізнавшись, яка вартість ремонту телевізора із заміни нової плати, замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну плати MAIN EBR73503603 8309 у зборі (на світлині №3 добре видно, що це аналог та відрізняється від оригінальної), після чого телевізор увімкнувся та працює стабільно. Перевірено також роботу 3D (див. світлину №1). В цьому випадку, яку вартість ремонту телевізора ми озвучили замовнику, таку він і заплатив, тому що повністю погоджується з нею. На даний ремонт + материнську плату, яку замінили, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість заміни в телевізорі плати Main Board на аналогічну, перевірка роботи функції 3D коштували замовнику 3000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що телевізор не включався, стала плата Main Board, що вийшла з ладу, яка по суті є одним із головних модулів сучасного телевізора. Більше того, як з'ясувалося, до нас не коректно було виконано її ремонт, коли на ній паяли процесор. Через її повний вихід з ладу та неможливість ремонту, була потрібна її заміна. Це безпосередньо вплинуло на те, яку вартість ремонту телевізора довелося заплатити замовнику.

✓ Рекомендації сервісного центру

У разі виникнення будь-яких проблем у роботі телевізора надалі, рекомендовано звертатися за допомогою до фахівців сервісних центрів, що добре зарекомендували себе. Клієнта також повідомлено про те, що замінена материнська плата іншої версії, тому тепер інакше розташовані вхідні роз'єми (див. світлину №5).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.