Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після стрибка напруги Samsung UE40D5000, заміна материнської плати в телевізорі.

Закінчення ремонту: 13.08.2019
Замовлення №: 90492
✓ Пристрій, виробник, модель

40" LED телевізор Самсунг UE40D5000 зібраний в Словаччині. За високу якість зображення в Full HD форматі несуть відповідальність технології Clear Motion Rate 100 Гц, HyperReal Engine та Wide Color Enhancer Plus. Також модель з підтримкою функції Anynet та ConnectShare Movie, вона оснащена HDMI- інтерфейсом і системою об'ємного звуку SRS Theater Sound.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив в сервісний центр не включається після стрибка напруги мережі (коли дивилися передачі під час грози), зі слів замовника був підключений комп'ютер до роз'єму HDMI. Як показує практика імовірно може знадобитися заміна материнської плати в телевізорі або її ремонт на компонентному рівні, але про це можна буде дізнатися лише після проведеної діагностики. Також дізналися від клієнта, що ремонт виконувався кілька разів.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується матриця LD400BGB-A1 і материнська плата DBN94-04906H (BN41-01661A). Виконана діагностика показала, що через 3-й вхід HDMI пробита по живленню плата (підгорів текстолит біля драйвера 3-го порту HDMI (видно на світлині №2), коротке замикання по ядру процесора). А оскільки її відновити на компонентному рівні не надається можливим, потрібна заміна материнської плати в телевізорі.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити нову ідентичну материнську плату DBN94-04906H (BN41-01661A), а після її отримання виконати результативну заміну материнської плати в РК телевізорі. Після заміни телевізор включився, він повністю в робочому стані. На даний ремонт + нову материнську плату замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова материнська плата до телевізора разом з ремонтом по заміні коштували замовнику 3000 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по якій з ладу вийшов телевізор криється в материнській платі, що вийшла з ладу, на якій через різкий перепад напруги погоріли багато деталей і навіть підгорів текстолит. Саме тому відновити її на компонентному рівні не можливо, тому її заміна єдино правильне рішення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни дорогої материнської плати, замовнику рекомендовано не дивитися телевізор під час грози. Також варто розглянути питання про придбання спеціального стабілізатора напруги, який буде захищати від перепадів напруги мережі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.