Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після стрибка електроенергії телевізор Digital DLE-2227, ремонт підсвітки екрану телевізора.

Закінчення ремонту: 31.05.2019
Замовлення №: 90333
✓ Пристрій, виробник, модель

ЖК телевізор з LED підсвіткою Джігітел DLE-2227 наділений 22-дюймовою (56 см) матрицею, одним незалежним TV-тюнером та хорошим кутом огляду 178 градусів. Телевізор підтримує телевізійні стандарти PAL, SECAM, NTSC, а за якість звуку відповідає акустична система загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов у наш сервісний центр з такою проблемою - права частина екрану дуже затемнена, як пояснив замовник перегляд ТВ відбувався з цим дефектом, потім був сильний стрибок напруги мережі, після якого телевізор взагалі не включається. Спочатку ми замінили плату блоку живлення LK-PL240406E2 (див. Фото №4) на нову, оскільки ремонту вона не підлягала через те, що в ній згоріла вся первинна обмотка трансформатора і був пошкоджений ТДВ. Проте після заміни - справа внизу з'явилася темна пляма на зображенні. Такі «симптоми» вказують на те, що потрібно ремонт підсвітки екрану телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор розібрали і з'ясувалося, що в даній моделі використовується материнська плата E246366. Під час діагностики вдалося встановити, що проблема в бічній планці підсвітки матриці (добре видно на фото №3), відповідно потрібно ремонт підсвітки екрану телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку виконаний складний ремонт бічної підсвітки телевізора з повним розбором матриці. Після перепайки перегорілих світлодіодів, зображення хорошої якості, затемнення в нижньому правому куті пропало. Для проведення такого ремонту LED підсвітки екрану телевізора потрібне спеціальне устаткування. Клієнту видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з платою БП та заміною світлодіодів ремонт коштував 1200 грн., який за безготівковим розрахунком оплатила компанія «ДЗ ВКМР».

✓ Причини несправності

Причина виникнення таної несправності - стрибок напруги у мережі, оскільки на «рідній» платі погоріла основна частина деталей. Крім того, перегоріли світлодіоди на бічній Edge LED підсвітці, яка використовується в даному телевізорі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику запропоновано ряд рекомендацій по експлуатації телевізора після такого складного ремонту. А саме, не дивитися передачі на максимальній яскравості, придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить телевізор від перепадів напруги.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.