Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після стрибка 220В (розрахована на 110 В) акустика Sony GTK-XB5, ремонт блютуз колонки.

Закінчення ремонту: 05.07.2019
Замовлення №: 90415
✓ Пристрій, виробник, модель

Стильні блютуз (формат 2.0) колонки Соні GTK-XB5 потужністю 200 Вт, з наявністю еквалайзера та фазоінвертора. Модель наділена Bluetooth інтерфейсом та NFC-чипом. У даній блютуз колонці є спеціальна ручка для зручного перенесення. Крім того, є багатобарвне підсвічування корпусу.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідний ремонт блютуз колонки, яка не включається. З його слів несправність проявилася після того, як її підключили до мережі 220В, хоча блютуз колонка розрахована на 110В. Він також попросив, щоб виконали переробку на мережеве живлення 220В. Оскільки це не перша поломка, раніше теж помилялися з підключенням, тому ремонт даної акустики вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан блютуз колонки досить гарний, у неї акуратний корпус, без механічних пошкоджень. Однак колонка поступила з розкрученим корпусом, відсутні саморізи. Після того, як блютуз акустику розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються плати 40BHX2246-MAD2G, 40LHX2246-FVF1G, а також трансформатор 36GTRF382-SX0-P на блоці живлення. Проведена діагностика показала, що з ладу вийшов саме блок живлення (в ньому згорів діодний міст), тому став причиною виникнення несправності, відповідно ремонт блютуз колонки буде спрямований на відновлення даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли відновити працездатність блоку живлення, в ньому замінили новий діодний міст, перепаяли багато оригінальних деталей, в тому числі конденсаторів з різним маркуванням, резистори, мікросхему. Після ремонту блютуз колонки, для чого довелося використовувати спеціальне обладнання, вона включилася.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту з урахуванням оригінальних деталей, котрі довелося перепаяти та діодного моста, що замінили, склала 900 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення даної несправності і як результат виконання ремонту в колонці блютуз стало те, що вона розрахована на 110 В, однак її підключили до 220 В. Це призвело до того, що з ладу вийшов блок живлення, який за своєю конструкцією не переносить різких стрибків напруги, причому навіть в черговому режимі. Як підсумок, довелося виконувати складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано більше не підключати блютуз колонку в мережу 220 В. Йому також повідомили про те, що переробити її на мережеве живлення 220 В достатньо проблематично, оскільки не можливо підібрати трансформатор.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.