Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після "переплюсовки" Skyshadow TDA7851 DSP Android 10, ремонт андроїдної автомагнітоли.

Закінчення ремонту: 20.05.2019
Замовлення №: 90245
✓ Пристрій, виробник, модель

В сервісний центр надійшла автомагнітола Скайшадов TDA7851 DSP Android 10 (Hyundai Verna Accent Solaris 2011-2015) зі штатним місцем стандарту 2DIN. У даній моделі використовується 8-ми ядерний процесор, вона працює під управлінням ОС Android 10,0 (Андроїд). Автомагнітола доповнена GPS модулем.

✓ Заявлена несправність замовником

Після "переплюсовки" автомагнітола не включається, з цієї причини потрібно ремонт андроїдної автомагнітоли. Замовник припускає, що коли він підключав автомагнітолу в торпедо автомобіля, переплутав живлення "плюс" з "мінусом". Також він повідомив, що раніше її вже ремонтували. Він самостійно спробував розібрати автомагнітолу, але розв'язувати питання не зміг, тому в такому вигляді приніс в сервісний центр.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан цього андроїдного головного пристрою хороший, у нього чистий акуратний корпус без будь-яких пошкоджень. В ході виконаної діагностики з'ясували, що проблема в платі MAIN ASSY, яка повністю вийшла з ладу та не підлягає відновленню, відповідно ремонт андроїдної автомагнітоли може полягати в її заміні. Через неправильне підключення згоріли (прогоріли дірки) в ІМС ПНЧ TDA 7851 та процесорі управління STM 32F091 (з внутрішньою прошивкою під модель).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову плату MAIN KD-HCT-MB REV-5.2.8A, після того, як отримали - виконали її заміну (добре видно на світлинах №2 і 3). Після виконання ремонту андроїдної автомагнітоли погодили плату в сервісному режимі налаштувань. На ремонт та нову деталь видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт + нова плата MAIN обійшлися замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що причиною виникнення такої складної несправності та, в результаті, дорогого ремонту, стало неправильне підключення цієї штатної автомагнітоли.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, майстер рекомендував замовнику уважніше підключати автомагнітолу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.