Не включається після "переплюсовки" Skyshadow TDA7851 DSP Android 10, ремонт андроїдної автомагнітоли.

Замовлення №: 
90245
✓ Пристрій, виробник, модель: 

В сервісний центр надійшла автомагнітола Скайшадов TDA7851 DSP Android 10 (Hyundai Verna Accent Solaris 2011-2015) зі штатним місцем стандарту 2DIN. У даній моделі використовується 8-ми ядерний процесор, вона працює під управлінням ОС Android 10,0 (Андроїд). Автомагнітола доповнена GPS модулем.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Після "переплюсовки" автомагнітола не включається, з цієї причини потрібно ремонт андроїдної автомагнітоли. Замовник припускає, що коли він підключав автомагнітолу в торпедо автомобіля, переплутав живлення "плюс" з "мінусом". Також він повідомив, що раніше її вже ремонтували. Він самостійно спробував розібрати автомагнітолу, але розв'язувати питання не зміг, тому в такому вигляді приніс в сервісний центр.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В цілому стан цього андроїдного головного пристрою хороший, у нього чистий акуратний корпус без будь-яких пошкоджень. В ході виконаної діагностики з'ясували, що проблема в платі MAIN ASSY, яка повністю вийшла з ладу та не підлягає відновленню, відповідно ремонт андроїдної автомагнітоли може полягати в її заміні. Через неправильне підключення згоріли (прогоріли дірки) в ІМС ПНЧ TDA 7851 та процесорі управління STM 32F091 (з внутрішньою прошивкою під модель).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили нову плату MAIN KD-HCT-MB REV-5.2.8A, після того, як отримали - виконали її заміну (добре видно на світлинах №2 і 3). Після виконання ремонту андроїдної автомагнітоли погодили плату в сервісному режимі налаштувань. На ремонт та нову деталь видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт + нова плата MAIN обійшлися замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причиною виникнення такої складної несправності та, в результаті, дорогого ремонту, стало неправильне підключення цієї штатної автомагнітоли.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібних проблем надалі, майстер рекомендував замовнику уважніше підключати автомагнітолу.

ремонт автомагнітоли Skyshadow TDA7851 DSP Android 10
ремонт автомагнітоли Skyshadow TDA7851 DSP Android 10
ремонт автомагнітоли Skyshadow TDA7851 DSP Android 10

Коментувати