Не включається після невдалого ремонту пилосос LG V-C3248NT, заміна мотора пилососа LG.

Замовлення №: 
90547
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Пилосос для сухого прибирання ЛДЖІ V-C3248NT (LG) з споживаною потужністю 1400 Вт, регулюванням повітряного потоку та автоматичним змотуванням шнура. Модель з радіусом дії 8 метрів та з металізованим напиленням корпусу.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В сервісний центр надійшов пилосос, який не включається. З розповіді замовника дізналися, що в моторі намагалися самостійно поміняти щітки, але невдало, тому тепер потрібна заміна мотора пилососа LG в терміновому порядку. Також, як виявилося, ремонт цього пилососа від компанії LG виконується вже не в перший раз.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовні пилосос виглядає не погано (можна судити по світлині №1), у нього акуратний корпус без механічних пошкоджень. Однак після того, як його розібрали, з'ясували, що всередині він сильно запилений, в моторі вийняли щітки (світлина №2), роторні котушки чорні, відсутній предмоторний фільтр. Оскільки виконати ремонт двигуна, що вийшов з ладу, неможливо, потрібна заміна мотора пилососа LG (модель VMC500E5ALW EAU33957901).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили та замінили новий мотор VMC500E5ALW 72324 (аналог, що вийшов з ладу). Зробили загальне чищення пилососа. Після результативної заміни мотора пилососа LG (добре видно на світлинах №4 та 5), несправність вдалося повністю усунути. На новий мотор та ремонт по заміні замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна нового мотора в пилососі LG + загальна чистка від пилу, що скупчився, коштували замовнику 830 грн.

✓ Причини несправності: 

Однією з причин несправності даного пилососа від популярного виробника LG, і як результат, ремонту, став вихід з ладу двигуна, в якому самостійно намагалися виконати заміну щітки. На світлині №4 відмінно видно, наскільки сильно в старому моторі сталося вироблення колектора ротора двигуна. Крім того, він використовувався без предмоторного фільтра, чого робити категорично не можна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано без предмоторного фільтра пилосос більше не експлуатувати, періодично проводити чищення від пилу! В іншому випадку знову буде потрібно ремонт!

ремонт пилососа LG V-C3248NT
ремонт пилососа LG V-C3248NT
ремонт пилососа LG V-C3248NT
ремонт пилососа LG V-C3248NT
ремонт пилососа LG V-C3248NT

Коментувати