Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після грози Creative MegaWorks THX 550 ремонт активної акустики домашнього кінотеатру.

Закінчення ремонту: 14.10.2019
Замовлення №: 90625
✓ Пристрій, виробник, модель

Активна акустика формату 5.1 для домашнього кінотеатру Креатив MegaWorks 5.1 THX 550, зібрана в Китаї, з сумарною потужністю 500 Вт та максимальною частотою відтворення 20 000 Гц. Фронтальні колонки/сателіти активної акустики виконані із якісного пластику, а сабвуфер із дерева. Пристрій має такі інтерфейси, як роз'єм багатоканального входу mini jack, лінійного входу (стерео) mini jack, лінійний вхід (стерео), лінійний вхід багатоканальний.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб ми виконали ремонт активної акустики домашнього кінотеатру, яка не вмикається після грози. Як з'ясувалося, це не перша несправність, тому раніше ця активна акустика, яка входить до складу домашнього кінотеатру, вже розкривалася та виконувався її ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Акустика надійшла у хорошому стані, однак на світлині №1 видно, що її корпус неакуратний, є плями. Після того, як її розібрали, з'ясувалося, що обрізані дроти НЧ (низько частотного) динаміка та перемотані чорною ізострічкою (див. світлину №3). Перш ніж виконувати ремонт активної акустики домашнього кінотеатру проведено діагностику, за допомогою якої встановлено, що з ладу вийшли плата ПНЧ (підсилювача низької частоти) та плата живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту активної акустики домашнього кінотеатру знадобилося відновлення монтажу НЧ-секції, заміна нової ІМС ПНЧ STA 575. На блоці живлення перепаяні деякі деталі, серед яких два електролітичні конденсатори з різним номіналом. Для виконання ремонту, на який видано гарантію, залучили інфрачервону паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення монтажу НЧ-секції, заміна ІМС ПНЧ, ремонт плати живлення коштував клієнту 1200 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що знадобився досить складний ремонт цієї активної акустики для домашнього кінотеатру, стало те, що вона була в робочому стані під час сильної грози. Різкий перепад напруги мережі вивів з ладу два дуже важливі модулі - ПНЧ та живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику рекомендовано, якнайшвидше придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить активну акустику та домашній кінотеатр загалом від складного та дорогого ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.